HacıAliyev kullanıcısının son içeriği

1. HacıAliyev

Papatyadan KAHVE Yapmak ?!?

Bunlar bunu yapıyosa çinliler ne yapıyo acaba [emoji23][emoji23] Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. HacıAliyev

Ücretli/Ücretsiz Yetkili Alımı

Sen bence ekiblerlw iletişime geç önüne geleni yetkili alma gereksiz bir şey mesela benim tanıdığım super builder var verdiyin paraya yazık olmasın ismi bydemir skypeden onunla iletişime geçe bilirsin skype: bydemir06 Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. HacıAliyev

-Siyahİnci- / 1.7.x / Faction /Lapis/ Yüksek Dozda Pvp ve daha fazlası için..

Beyler şu sunucuya emek söylemeyin bak mantıklı olalım ben yabancı faction yapıb tutturan adama helal olsun derim çünki bu faction deyil olsa olsa pvpdir p4 kasmak bukadar kolay olamaz yabancı sunucularda faction klan evi basma keyfi var burda yok. Faction dediyin zor olur yoksa lapis kazmakla...
  4. HacıAliyev

Selam Sunucu nezaman açılır?

Selam Sunucu nezaman açılır?
  5. HacıAliyev

Sizce sunucum tutar mı ?

Tutar gibi amma onun ismini survival yerine gta yada dayz koysan daha mantıklı. Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. HacıAliyev

Çok Acayip Metal Yapan Abiler

Ozaman Ben Yarından azımla kuş yakalamaya başliyim. :D:D:D
  7. HacıAliyev

The Traveler's Journey İPTAL

Aslında önemli olan senin emeğin geçmesi, bence şu an senin fazla bi emeğin geçmemiş. İnşallah ilerdeki çalışmalarında daha fazla zaman sarfedib, daha güzel konular paylaşırsın. Başarılar. :)
  8. HacıAliyev

Çok Acayip Metal Yapan Abiler

O onu yapsın bende ağzımla kuş yakalarım bak gercek söylüyorum :D.