going_postal kullanıcısının son içeriği

1. going_postal

Koleksiyonerlik

Arkadaşlar merhaba. Ben psikoloğumun önerisi üzerine koleksiyonerliğe merak sardım ama neyin koleksiyonunu yapacağıma karar veremedim bu konuda yardımcı olur musunuz?
  2. going_postal

PureVPN ve Steam

bende şimdi dark souls 2'yi aldım oldukça ucuza. soma olaylarından sonra oyun başına oturmak, istediğim kadar stresli olayım, oldukça koyuyor ama kafamı dağıtmam lazım, oturduğum yerde ağlayacağım yoksa...
  3. going_postal

PureVPN ve Steam

arkadaşlar purevpn'le steam üzerinden ucuza oyun alabildiğimi farkettim (%70 indirimlerden bahsediyorum), sizinle paylaşmak istedim. tam olarak nasıl olduğunu çözemedim ama bazı sunuculardan bağlanınca nedense fiyatlar değişiyor.
  4. going_postal

Yavaş İnternet

merhaba. ben bağlantı yavaşlığı ve ip ban hakkında buradan yardım istemiştim. purevpn diye bir program tavsiye ettiler. onu kullanıyorum, tavsiye edebilirim. 3 günlük deneme süresi var.
  5. going_postal

Yabancı Server IP Ban

teşekkür ederim. purevpn'i deneyeceğim.
  6. going_postal

Yabancı Server IP Ban

herkese selam. rusya'daki bir kaç arkadaşımın server'ında oynuyordum ben ama server ip banned diyor artık. giremiyorum. bağlantı engellenmiş türkiye'den. dns'le girmeyi denedim olmuyor. ne yapabilirim şimdi ben?
  7. going_postal

Bir Eğlence Mapı Anlatım İçerde :)

Çok güzelmiş, emeğine sağlık.
  8. going_postal

Ayrıntılı Mob Rehberi(Emeğe saygı çok uğraştım)

Benim gibi yeni oynamaya başlayanlar için veli nimet, eline sağlık!
  9. going_postal

Selam Minecraft Türkiye!

Selam Minecraft Türkiye!