GökhanGençcan kullanıcısının son içeriği

1. G

CryNW Yetkililerini Ariyor !! Builder-Rehber

CRYNW Evet arkadaslar son zamanlarda zorlaniyorum servera builder ariyorum tek basima olmuyor o yüzden bize builder lazim siz direk ipye gelin orada tanisalim :) 78.166.112.9 78.166.112.9 78.166.112.9 78.166.112.9 78.166.112.9
  2. G

Sunucuma Ortak Ariyorum

Alindin Kardesim
  3. G

Skript Hakkinda Kolay Bir Soru

evet arkadaslar skript yaziyorum biyerde takildim arkadaslar bi komut yazacaklar fakat bu komutu her saniye basi yazabiliyorlar mesela ben buna süre getircem örnek /reklamver komutunu 5 dakikada 5 yapsinlar ne eklemem lazim ?
  4. G

Skript Yazdim Hatali

Saol Adamsin Oldu <3
  5. G

Skript Yazdim Hatali

Skript Yazdim Fakat Yazdigim Skript Hatali Arkadaslar Tablarda Hata Yok Fakat /ox yanlis (soru) Yazdigimda Soru Dogru Oluyor /ox dogru (soru) Yazdigimdada Dogru Oluyor Lütfen Düzeltebilen Varsa Elleri Dert Görmesin Simdiden Tesekkürler Umarim Anlatabilmisimdir İşte Skript: options...
  6. G

Sunucuma Ortak Ariyorum

Herkese Merhaba Arkadaslar Kendime Skyblock Sunucusu Acacagim Onun İcin Bana Yardimci Olacak Birisi Lazim Tek Basima Canim Sıkılıyor Simdi Alimlar Icin Sartlar Vardir ------------------------------------------------------ Forum Ad; Skype; Yaş; Aktiflik; İninal Varmi; Yapabileceği Para Bağış...
  7. G

1.7x-1.8x || Edit Var || Alim Var || Yeni Nesil Faction ||nmtdcraft.axitrbilisim.com:1133

||Yeni Nesil Faction Sunucusu || Özellikler 26 Slot || Arttirilacaktir 2 Gb Ram || Kesinlikle Arttirilacaktir AxiTR Hosting Gel Bu Heyecana Sende Ortak Ol ||Reklamci Alimi Vardir 2 Tane ||
  8. G

nmtdcraft.axitrbilisim.com:1133 | Yetkililerini Ariyor |Yeni Nesil Faction

nmtdcraft.axitrbilisim.com:1133 nmtdcraft.axitrbilisim.com:1133 nmtdcraft.axitrbilisim.com:1133 2 Adet Reklamci Alimi Vardir Acele Edin Sizi De Deneyelim
  9. G

as

as
  10. G

Hamachili 1.8 Server (En Kisa Zamanda Nitrado)

Evet arkadaslar ben server kuruyorum bilgim yüksek serverin bazi mapleri tamam son dokunuslari yapiyoruz sonra nitradoya geçicez bana simdi admin mod builder lazim .(server simdilik hamachi) İsim: Yas: Skype Varmi ? : Bilgin % kaç ?: Hamachi: Ağ Kimliği: ManiaCraft0 Sifre: Yok
  11. G

Skript Sorunu Correct Usage:

Ben Biraz Acemiyim Ilk Skriptimi Yazmaya Calisiyorum
  12. G

Skript Sorunu Correct Usage:

Arkadaslar serverimda kendime özel skript olsuturdum Kullaniciya Gelen Mesajin Basinda Correct Usage Yaziyoru Onu Nasil Kaldirabilirim ?
  13. G

[Acil Yardım] Plugin Tanıtımı

Arkadaşlar Şu Fotoğraftaki Plugin Tanıtımlarını Nası Yok Ederiz Plugini Silmeden