GodTRMC kullanıcısının son içeriği

1. GodTRMC

Yardım Sunucumda TPS 20 ama pingler 1000, 2000

Teşekkür ederim tekrardan son bir sorum olacak. netty threads şu an geçeceğim makinede makine özelliklerim: 32 gb Deditaced bir şekilde Intel Xeon® E3-1240 v2 3,40 Ghz / 4 Core 8 Threads olacak. Bana söylediğiniz, spigot.yml deki netty-threads kısmını değiştirmeli miyim yoksa 4 olarak kalmalı...
  2. GodTRMC

Öncelikle teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım. Bir yerde sunuculara ücretli destek verdiğinizi duydum. Eğer bu doğruysa sizinle discorddan iletişime geçmek isterim. Beni ekleyebilir misiniz? Discord adım: veyn#4875
  3. GodTRMC

Merhaba Sunucumda yüksek online olduğumuzda hep saldırı yiyoruz. Bu bir saldırı mı yoksa paketimizden mi kaynaklı bilmiyoruz. Sorundan bahsetmek gerekirse sunucudaki herkesin pingi aşağıdaki ekteki gibi çok fazla oluyor fakat sunucumun Tps değeri 20 den aşağıya inmiyor. Bu sorunu hostingime...
  4. GodTRMC

mc.liteturk.net - benime bu akşamerikai 2v2 turnuvasında oynayacak arkadaş arıyorum

Başlıktanda belirttiğim gibi bu akşam saat 20:30 da 2v2 turnuvası olucak. Benimle birlikte turnuvaya katılacak arkadaş arıyorum. Sunucu ipsi: mc.liteturk.net
  5. GodTRMC

mc.liteturk.net | ARADIĞIN O FACTİON SUNUCU | En Yenilikçi Sunucu!

Sunucuya bir sürü yeni şey eklemişsiniz çok efsane bir sunucu olmuş konuyu güncellerseniz çok daha iyi olacağına eminim
  6. GodTRMC

Sponsor arıyorum

merhaba istek attım
  7. GodTRMC

Sponsor alımı

Merhaba, burada detaylara inmek istemiyorum. 2015,2016 da +400 sabit online bir sunucum vardı ve şu anda da böyle bir girişim yapmak istiyorum. Ancak gerek leak plugin kullanmamak adına gerek youtuber ücretleri gerek forum reklamları adına bana sponsor olucak birisini arıyorum sponsor olmak...
  8. GodTRMC

Sponsor arıyorum

Merhaba, burada detaylara inmek istemiyorum. 2015,2016 da +400 sabit online bir sunucum vardı ve şu anda da böyle bir girişim yapmak istiyorum. Ancak gerek leak plugin kullanmamak adına gerek youtuber ücretleri gerek forum reklamları adına bana sponsor olucak birisini arıyorum sponsor olmak...
  9. GodTRMC

Yardım Factions plugini wg atılan yerin dışına hemen f claim atılmıyor içeri gir

Arkadaşlar bir sorunum var benim sunucumda orman önünü ben para ile vermek istiyorum bu yüzden oralara wg attım. ancak wg atılan yeri satmak için kaldırdığımda oraya f claim atılmıyor. kısaca sorunu şöyle söylemek gerekirse wg atılan yerden 7 blok sonra f claim atılabiliyor bu sorunu nasıl...
  10. GodTRMC

mc.liteturk.net | ARADIĞIN O FACTİON SUNUCU | En Yenilikçi Sunucu!

Sunucu gerçekten çok başarılı, tebrik ederim. En sevdiğim şey ise yetkililerin bu kadar ilgili ve hevesli olmasıydı. Baştan sonra her şeyiyle mükemmel olmuş elinize sağlık.
  11. GodTRMC

İstek Oyuncu leveli ve para ile rank atlama

Başlıkta da belirttiğim gibi faction serverde oyuncular rank atlarken xp ve para ile rank atlayabilecekler. bunun için bildiğiniz bir rank plugini var mıdır?