genage kullanıcısının son içeriği

1. G

pre hesabıma giremiyorum

Arkadaşlar 2 hafta önce premium satın aldım minecraft.net den sorunsuz giriyordum 2 saat önce şifre yanlış diyor launcher da fakat minecraft.net den girince sorunsuz giriyor? arkadaşımın hesabınıda denedim kendi pc m de onada girmedi sildim bidaha yükledim pc yeniden başlattım olmadı ? lütfen...
  2. G

Kanalı olup ortak video çekecek ?

Dostum skype: genage35 eklersen bi görüşelim
  3. G

Kanalı olup ortak video çekecek ?

Kanalı olup oynamayı az da olsa bilen minecraft-agar.io tarzı oyunlar çekecek ortak aranıyor. Videoyu oda kendi kanalına atcak bende reklam yapcaz, Kanalıma hilesiz organik 2 haftada 800 izlenim oldu. Yaşım 17 aradığım kişinin yaşı en az 15 olmalı Skype: genage35 (genage diye eklemeyin...
  4. G

Skini yapsam multiplayerda gözükürmü?

Arkadaşlar NOVASKİN den felan skin yapsam multiplayer servera girsem gözükürmğ
  5. G

Harita önerisi? 2 kişilik

BEYLER türkçe olursa iyi olur :))yokmuuu
  6. G

Kardeşim ben arkadaşımla lan dan oynıyabıleceğim bizi saracak map ismi arıyorum varsa?
  7. G

Arkadaşlar 2 kişilik parkour hariç harita önerebilecek varmı? mod da olur landan oynuyacaz.Forum olmüşmü :(
  8. G

minecraft lan dan oynıyamıyoruz

kapattım arkadaş gelince deniyecegim sagolun
  9. G

minecraft lan dan oynıyamıyoruz

arkadaşla aynı ınternete bağlıyız bırımız kuruyor map i landa paylaş diyor ama dıger kı goremıyor hamachiyide denedik ondada aynı sürümler aynı
  10. G

lan dan oynarken aynı yerde dogmama

Tamam çok sağol inşallah dediğin olur
  11. G

Tamam yarın deniyecegim Sağol. Onerebilecegin türkçe adventure yada 2kisilik map varmi
  12. G

Bu kadar basit ha? :) peki diger kisiyi yanima nasil cekecem?
  13. G

Komut kullanamıyorum ki command hata felan veriyor yetki felan Nasil olacak yetkiyi nasil alacam? Server degil pc
  14. G

S.A arkadaşımla adventure maplerde oynarken daha dogrusu oynamaya baslarken aynı yerde dogmuyoruz lan ı kuran kişi dogru yerde başlıyor sorun nedir?