G V Zitm kullanıcısının son içeriği

1. G V Zitm

Mod'lu Minecraft Oynayacak 4 Kişi Çıkar mı? :D

yer varmı? skypem : turbotolga70164
  2. G V Zitm

SwagCrarft PvP | Hamachili Server | 5 Kişide GoldDonor Çekilişi! | 1.7.2

4e girdim 4kişiyiz benden başka kimse yok nasıl aktif?
  3. G V Zitm

(Hexxit) Forge mod loader has found ID mismatches complete details are in the log file

Modları özelliklerine göre nasıl araştırabiliriz Google dan başka cevabı olanlar yazsın lütfen.!(Yada arama motoru dışında)
  4. G V Zitm

Friedy Tekkit | Yepyeni bir Tekkit Classic Sunucusu | Ateş Network Sunar

Hiç bilmiyorum tekkit tek başına bile normal uzun sürede topluyosun meteryalleri zaten şimdi her yeri soymuştur millet yada gerçekden çok uzaklarda takılmak lazım.. Öğretici video hariç paylaşabilceğiniz bişi varmı (çoğu video saçma o yüzden dedim fakat video da paylaşabilirsiniz.....) END OF...
  5. G V Zitm

(Hexxit) Forge mod loader has found ID mismatches complete details are in the log file

Pardon da sorum zaten mod nerden indiriliyor indirilip nere kuruldugu ayrı konu teşekkürler ilginize.
  6. G V Zitm

arkadaşlar ilginize teşekkür ederim ama Amerikan İngilizcesi yaptım windows u oldu! Mod nasıl yükleniyo yani senin dediğin şekilde Teker Teker? yoksa Tekkit,Hexxit nasıl yükleniyor değil..
  7. G V Zitm

Bu hata nedir nasıl giderilir Güncel bilgiler içerisinde.. MineCraft forge yükleyin var, Hexxit 1.5.2 sürümünde oldugu için bende 1.5.2 Forge MineCraft yükledim..doğrumu yaptım?(Modları sildim forge u yükleyince modları yükledim..) bir diğeri ise Sistem dilini değiştirin demişler..! xD Yani...
  8. G V Zitm

TEKKİTTURKEY GERİ AÇILSIN MI ?

Banada öğretin bende oynamak istiyorum hiç bi sunucuya bağlanamıyorum premiumum _MisTakeS_ 24 Tekkit deonline deneyime sahip olmak için
  9. G V Zitm

Premium Hesabı Olan Konuya Baksın

Selam pre hesabım var, walking deadi seviyorum ve bekliyorum hala.. Sunucu modmu skype turbotolga70164
  10. G V Zitm

Hexxit Oynayacak Varmı?

Merhaba premium hesabım var nasıl bağlana bilirim aydınlatırmısınız? justwatch.7 skype de yok?skype değilmi?
  11. G V Zitm

Skin yapan kişiler!

Site açılmıyor acaba sitede neoldugu hakkında bilgi verirmisin? DNS imi değiştirdim siteye girdim bende tam bu skinini buldunuz sandım siteyi neden paylaştıgınız hakkındabilgilendirirmisiniz lütfen 1 satır bişi yazmamışsınız :D
  12. G V Zitm

skin yapabiliyorsanız lütfen konuya bakarmısınız.

skin yapabiliyorsanız lütfen konuya bakarmısınız.