FurkanSarıkaya kullanıcısının son içeriği

1. FurkanSarıkaya

Affedin ve yardım edin!!!!!!!!!!

Gerekli sitelerin linklerini atarmısınız?Bide nasıl yapabileceğimi kısaca anlatırsan teşekkürler?:creeper::notch::domuz::koyun::iskelet::örümcek::zombi::creeper::notch::domuz::koyun::iskelet: :örümcek::zombi::zombi::örümcek: :iskelet::koyun::notch::creeper:
  2. FurkanSarıkaya

Aşkınla bol mutlululuklar dilerim.(Kötü anlam yok altında)
  3. FurkanSarıkaya

Forge şartmı
  4. FurkanSarıkaya

benim istediğim bir .minecraft varmı ?
  5. FurkanSarıkaya

tmm rayandu06
  6. FurkanSarıkaya

Bir keresinde fikrimi ortaya attım tüm kullanıcılar üstüme çullandı.Ondan diyorum. Evet İçine WorldEdit (SinglePlayerCommands aslında) yüklü olan .minecraft istiyorum.Bide bir adam serverda kullanıyordu world editi.Bende bununla kullanabilirmiyim peki
  7. FurkanSarıkaya

Arkadaşlar yasak mı bilmiyorum ama ben world edit yüklemek istedim olmadı yapamadım bir türlü.Affedersiniz world edit kurulu .minecraft linki atarmısınız. Çünkü world edit kullanmak istiyorum.Şimdiden kötü bişi yaptıysam affedin.
  8. FurkanSarıkaya

Crakli Minecraft Sorunu

Silip yüklesem olurmu peki
  9. FurkanSarıkaya

Crakli Minecraft Sorunu

Bence dikkatli olursam oynayabilirim.Bide modları azaltırsam.Belki mod fazlalalığındandır sorun.
  10. FurkanSarıkaya

Crakli Minecraft Sorunu

1.Skaydazdan indirdim 2.Birbirinizi rencide etmeyin 3.Konudan sapmayın.
  11. FurkanSarıkaya

Crakli Minecraft Sorunu

Arkadaşlar ben crakli olarak 1.7.10 sürümünde oynuyorum.7 mod indirdim ve kullanıyorum.Bu modlardan biride spiderman modu ve modla sorunum var.Modda web shotter var ve ağ atıyo 2 türlü.Benim sorunum var.Atıcıda Ball ı seçemiyorum.Neden?.Birde modda uzak bir yere string atınca oyundan atıyor.Mavi...
  12. FurkanSarıkaya

[TEMEL] Hayvan Çiftleştirme Rehberi

çok teşekkür ederim bir çifleştire miyordum onuda sayende yaptım.:)
  13. FurkanSarıkaya

mod

iyide yukarda belirttiğim modu bulamadım skydazdan iyide yukarda belirttiğim modu bulamadım skydazdan :(
  14. FurkanSarıkaya

mod

Arkadaşlar ben not enough items modunu indirmek istiyorum nereden güvenli bir şekilde indirebilirim.Teşekkürler
  15. FurkanSarıkaya

Minecraft EnderDragon Yumurtası nasıl alınır :D

peki bu yumurta göstermekten başka bir şeyde kullanılmıyomu