furkansarı203 kullanıcısının son içeriği

1. furkansarı203

EnderCrafta admin ve builder alımları

Skype Görüşelim
  2. furkansarı203

Skype Görüşelim Maalesef serverimiz full factiondur
  3. furkansarı203

Arkadaşlar Serverimizde admin ve builder alımları vardır Gerekli Bilgiler Ad: (Zorunlu)Skype: Yaş: Deneyim: Olmak İstediğin yetkili: Bildiğin bazı bilgiler: Şimdilik bu kadar skypeden daha ayrıntılı görüşme olacaktır
  4. furkansarı203

GamerTurk Yetkili Alımları

Ad: Furkan Soyad: Sarıyıldız Yaş: 16 Skype :furkan.furkan3010 Ne Olmak İstiyorsun: Admin Tecrübelerin: 2 kez baş , 4 kez admin ,9,8 kere moderatör olmuşluğum var
  5. furkansarı203

Sunucumuza Moderator aranır

Ben anlamıyorum konumun neyi yanlış yeri bile doğru bura yetki alımları niye saçma bir konu olsun onu anlamış değilim
  6. furkansarı203

İyi ozaman yetkili alımıda serverlerden yapalım her serverdede mute ban yiyelim bunu demek istiyorsun heralde
  7. furkansarı203

Böyle konular açan tek kişi ben değilim ozaman yetkli alımlarında tüm konulara bunu yazıcaksın
  8. furkansarı203

He anlamadım dalga geçtiğini,Hem gereksiz yere dalga geçmene gerek yok
  9. furkansarı203

Lise 5 i ilk kez duyuyorum :D, heralde hiç uyumuycaksın
  10. furkansarı203

11. furkansarı203

Tm s Tm skype ekledim görüşelim
  12. furkansarı203

Evet Arkadaşlar Nitrado Sunucumuza Moderator arıyoruz 1-Adınız: 2-Soyadınız: 3-Yaşınız: 4-Kaç Saat Açık Olursunuz: 5-Hiç Moderator oldunuzmu [Olduysanız hangi serverlerde]: 6-Moderator olarak ne yapabilirsiniz 7-Skype: Bunları yazmayı Unutmayız Başvurular buna göre değerlendirilicek
  13. furkansarı203

TheOttomans Tüm Alımlar Mevcut Buyrun

Skype Adı: King Grant mı?
  14. furkansarı203

Admin Ve Moderatör Alımları olanlar bakın

Arkadaşlar başlık da belirtiğim gibi bir yetki alımınız varsa alt satıra bakın Bilgilerim İsim:Furkan Soyadım Sarıyıldız Yaş:16 Skype:Furkan2003 Kaç saat online olurum:Çok acil bişe olmadıkça her gün 7 saat olurum Tecrübe:2 server kurdum, 1 kere builder,en az 9 kere admin ve 7 kere moderatör...