furekean kullanıcısının son içeriği

1. furekean

Zümrüt 1.19.2 | PLAY.KAFALARMC.COM [ANTİ-XRAY] [Paladin + Hile Koruması] | +55 Özel Büyü | Zindan Sistemi | Petler |

Merhabalar sunucunun görsellerini çok beğendim . Sistemlerde gayet kafi sakla olayı ve rütbe olayını beğendim. Krallık sistemide rol yapma olayı katmış kralın vergi toplamasıda güzel detay. Rütbe atlamak için gereken şeylerde çok hoş ayrıca rütbeninde kıymeti var rütbe atladıkca özellikler...
  2. furekean

PLAY.EFSANENW.COM | SURVİVAL | 1.8-1.16 | +120 Görev | Çete Sistemi | Banka Sistemi | SIFIRLANMA YOK | AKTİF +20 |

Harika duruyor pazartesi günü orada olacağım . Discordları sunucunun içinden alabiliyoruz . pazartesi saat 18:00 da görüşürüz.
  3. furekean

Anime Okul anime Önerileri

Selam pro assad mısın
  4. furekean

Play.TeKKaNTR.Com | 1.8/1.15 | SURVİVALİN NİRVANASI! | Arkamızdan Konuşanların, Hayallerinde imzamız var! | HARD-SURVIVAL Sevenlere...

Çok sistemi olan sunucuların oyunun ruhunu bozduğuna inanıyorum. Onun için buranın durumu tam isabetli bence. Eski ruh ve sağlam oyuncular sade ve akıcı yer arayışında burasıda onu tamamlayacak bence.
  5. furekean

Hort

Hort
  6. furekean

Play.TeKKaNTR.Com | 1.8/1.15 | SURVİVALİN NİRVANASI! | Arkamızdan Konuşanların, Hayallerinde imzamız var! | HARD-SURVIVAL Sevenlere...

Öncelikle emeklerinden dolayı ellerine sağlık. Söz konusu TekkanTR ise uzun süreli bir çalışma ile kaliteli iş çıkarıldığına garanti verebilirim.
  7. furekean

play.HandMC.xyz - Yeni sistemler ile doyasıya macera doyasıya eğlence bir arada! [ NEW BUGÜN AÇILDI! ] +175 ONLİNE REKORU - HAND MC !

Hand güzel sunucudur altına imzamı atarım.hiçbir yere başlamayın cuma gününü bekleyin size tavsiyem. Bende geleceğim eğer vaktim olursa sevgiler. Bu arada mimar gereksiminiz varsa 10 yıllık deneyim burada beklemektedir Ozicim. Foruma giriş tarihim 2012 tanırsın beni :)
  8. furekean

[ Mc.EnderOyuncu.Com ] - [1.8-1.17] - 0 LAG GARANTİSİ - 192GB - SAYFALI ENVATER - KANATLAR - HER GUN EVENT - UOPSKYBLOK - EMEKSKYBLOCK - +1800 REKOR!!

Başarılar, konunuzu baştan assagi beğendim. Maplar çok başarılı serverin bu kadar süre açık kalması zaten kalite göstergesidir.:şapka:
  9. furekean

konu silinsin

Sunucu teknik bir aksama yüzünden 10 Haziran Tarihinde açılacaktır. :bayrak:
  10. furekean

konu silinsin

Merhaba arkadaşlar ben sunucunun Mimarı The_Obsider Sunucuya 2 aydır haritalarının güzel olması için emek veriyorum. Şu anda üniversite sınavına hazırlanmama Rağmen sunucu haritaları çok güzel oldu , Resimlerde gözükenden daha güzel . Sınavıma 2 hafta kaldığı için aktif olmayabilirim hepinize...
  11. furekean

AngryTurk Zorlayıcı Survival |AKTİF|KASALAR|MADENCİ TAVUK|YARASA| 1.8.x-1.12.x ---->

Hayırlı olsun Oktay İyi hoş oyuncuların yükselirse daha iyi olur başarılar Build ise normalin az üstü Saygılar The_Obsider
  12. furekean

Fetih1453.nitrado.net (Ferdi Reis okuyor ise gözlerim yaşlı) Kurucu Olduklarım (Survival)...

Fetih1453.nitrado.net (Ferdi Reis okuyor ise gözlerim yaşlı) Kurucu Olduklarım (Survival); IceNW.nitrado.net Fetihsurvival.nitrado.net Payitahtsurvival.nitrado.net WinterNW.nitrado.net Angrytürk.nitrado.net Lastsurvival.nitrado.net Mimar ve mod olduğum bir sürü Faction Serveri (Nitrado bizden...
  13. furekean

Minecraft Survival Türk Server

Evet serverın sıfırlanacağını 1 hafta öncesinden biliyordum zaten ve son hafta viplerde indirim yapılması, Eğer vipler ve Golemler geri verilmez ise burada bir sahtekarlık söz konusu.