FullBlacKing kullanıcısının son içeriği

1. FullBlacKing

Yeni Mob Vote'u Konuşuyoruz!

Yeni Mob Oylaması Geldi ve ben de sizler için mobları birazcık inceledim. Siz hangi mobun oyuna eklenmesini istiyorsunuz?
  2. FullBlacKing

Lucky Block Yarışması!

Ekiple LUCKY BLOCK Yarışı!
  3. FullBlacKing

Sevgilimle Yapı Kapışması Yaptık! - Kazananı Siz Seçin!

Bu videomda sevgilimle minecraft yapı kapışması yaptık ve kazananı siz belirliyorsunuz lütfen topluluk kısmından oylarınızı verin!
  4. FullBlacKing

Birisi Beni İzliyor...

Birisi beni izliyor... Hissediyorum...
  5. FullBlacKing

Minecraft'ta Zombilerle 100 Gün Boyunca Hayatta Kalmaya Çalıştım!

Herkese selam arkadaşlar bu videomda Minecraft'ta 100 gün boyunca zombilerle hayatta kalmaya çalıştım. Uzun bir seri olacak umarım beğenirsiniz :) Hoşçakalın!
  6. FullBlacKing

Chamber kimdir? - Valorant Ajanları

Merhaba arkadaşlar bu videoda sizlere kısa bir şekilde Chamber'ı anlattım umarım beğenirsiniz, iyi seyirler!
  7. FullBlacKing

Minecraft ama öldürdüğüm her şeye dönüşebiliyorum!

Merhaba arkadaşlar bu videomda şekil değiştirerek oyunu bitiriyorum! Link
  8. FullBlacKing

Minecraft AMA Attack On Titan Modu ile oyunu bitiriyorum!

Selam arkadaşlar bu videoda başlıkta gördüğünüz gibi attack on titan modu ile oyunu bitirmeye çalıştım ben çok eğlendim umarım siz de eğlenmişsinizdir :) Medya çalışmıyorsa buraya tıklayarak gidebilirsiniz :)
  9. FullBlacKing

Minecraft Kim Milyoner Olmak İster?

Merhaba arkadaşlar hem twitch hem de youtube üzerinde aktif olarak çalışıyorum. Son yayında izleyicilerle oyun oynadık ve güzel bir video ortaya çıktı. Umarım sizin de hoşunuza gider :) Discord ve Twitch linkleri açıklamada mevcut :)
  10. FullBlacKing

Minecraft Squid Game Oyunlarımıza Hepiniz Davetlisiniz.

Merhaba arkadaşlar, Sevgilim ve arkadaşımla bir gece aklımıza bir fikir geldi ve Minecraft için modlu bir harita yapmak istedik. Daha önce buna benzer modsuz bir harita yapmıştık ama o daha çok Dead By Daylight gibi bir mantıktaydı ve daha onu yayınlamadık. Bu sefer ki haritanın hem daha çok...
  11. FullBlacKing

Yardım Minecraft 1.12.2 server sürekli kapanıyor

Merhabalar, konu açmayalı çok uzun zaman olmuş özlemişim. Her neyse soruna geçeyim: 7 gb bir sunucu aldım arkadaşlarla mod oynamak için ama sürekli kapanıyor. Yardımcı olabilecek var mı? Crash log u aşağıya bırakıyorum:
  12. FullBlacKing

TWD dizisini çekeceğiz herkese duyrulur

Arkadaşlar lafı kısa keseceğim üstte belirttiğim gibi TWD(The Walking Dead) dizisini çekeceğiz. Kısaca istediğimiz özellikler şunlar ; -rol yaptığını belli etmeyecek(ah zombi geliyor vb. olmayacak) -10 yaş üstü olacak -Şu an için bize Şu isimler gerekecek: Rick Morgan(Bir bölümlük) Daryl...
  13. FullBlacKing

Kaptan Ahoy ! - Yepyeni Bir Fikir !

Herkese Selamlar Arkadaşlar. 2 gün önce aklıma gelen bir haritayı sizlere sunmak istiyorum. Araştırdığımda buna benzer bir harita göremediğimde mutlu oldum :) Çünkü bana göre çok güzel bir fikir... Hikaye: Siz bir kaptansınız. Ve mahsur kaldığınız adadan kaçmaya çalışıyorsunuz. Kaçtığınızda...
  14. FullBlacKing

ACE'S FACTİON - 1.7.2 | YEPYENİ BİR SERVER İLE TANIŞMAYA NE DERSİNİZ ? - AcesFaction.nitrado.net

Spawnı ben yapmadığım için doğaldır. Tüm warpları şu an düzenliyorum :) Ayrıca, sizin üşengeç olmanız diğer oyuncuların da üşengeç olduğunu göstermez. Serverimiz Açılmıştır. Rahatlıkla girebilirsiniz. Ayrıca bir saat içerisinde yeni resimler eklenecektir ! Yeni Resimler Eklendi.
  15. FullBlacKing

ACE'S FACTİON - 1.7.2 | YEPYENİ BİR SERVER İLE TANIŞMAYA NE DERSİNİZ ? - AcesFaction.nitrado.net

YEPYENİ derken serverimizin içeriğinin farklı olmasından bahsediyoruz. 1.7.2 sizce çok eski bir sürüm mü ? Sunucumuz Bakımdadır.