FuatÇelik kullanıcısının son içeriği

1. FuatÇelik

login panel yapimi / acill \

Bi projem var bi panel yaptim ama panele login ekrani yapamiyorum login sizden bilen arkadaslar login yerini nasil yaparim birde login olmadan panele girisi nasil engellerim.
  2. FuatÇelik

ZirveSunucum İnternet Hizmetleri Ve Bilişim Teknolojileri | Minecraft Kaliteli Paketler |

2012 Yılında hosting hizmeti sektörüne giriş yaparak projesini çizmeye başlayan firmamız. 2016 Yılında çok daha iyi bir yere geldi ve hizmetde oldukca kaliteli bir firma. Amacımız her geçen gün, sizlere daha iyi, kaliteli, sağlam ve büyük çaplı ağ çözümlerini, internet hizmetlerini en uygun...
  3. FuatÇelik

Skript İstek

koyduğum odunu kırınca bitane daha odun veriyor ama o odunu yere koyunca onu malesef kıramıyorıum.
  4. FuatÇelik

| Acil | Skript İstek | EGGWARS

Çalıştı çok sağol ama çok hızlı geliyor yavaşlatamazmıyım ?
  5. FuatÇelik

heycanla bekliyorum
  6. FuatÇelik

o mantıkta çalışırsa yapabilirmisin ? ._.
  7. FuatÇelik

eggwars mantığı gibi olursa minettar olurum :D
  8. FuatÇelik

Skript istek - ölünce 30 saniye bekleyip yeniden doğma

ölünce 30 saniye bekleyip yeniden doğma ve ekranda sayaç çıkma yapabilirmisiniz =
  9. FuatÇelik

Skript İstek

Anlatmak istediğim tamda bu :D
  10. FuatÇelik

Skript İstek

örnek önümde odun var onu kırıyorum ve envanterime geliyor ya işte kırdığımda hem envanterime gelsin hemde kırdığım yerdeki odun yeniden gelsin
  11. FuatÇelik

kodu otomatik komut yazmadan tüm diamond blockların içinden diamond nasıl çıkartırım peki
  12. FuatÇelik

Skript İstek

merhaba arkadaşlar sizlerden isteyeceğim skript mesela belirlediğim yerlerde odun var o odunu kırınca yeniden kırıldığı yere gitsin
  13. FuatÇelik

Beyler Yardım Bekliyorum ^_^
  14. FuatÇelik

Merhaba arkadaşlar hemen konuya girmek istiyorum eggwarsı oynamayan kalmamıştır eggwarstaki mantık gibi iron block'un içinden nasıl iron ingot çıkartabilirim ?