Forever_Minecraft kullanıcısının son içeriği

1. F

Beyin Israfi(Yotube Kanali)

Beyin Israfi(Youtube) Biz siz gulun diye ugrasan 2 kafadar arkadasiz.Kendi Youtube kanalimizi acarak bu istegimizi yerine getirmeye calisiyoruz.Bize videolarimiza yorum yaparak yardimci olabilirsiniz.Lutfen yorumlarinizi eksik etmeyin gorusleriniz bizim icin cok onemli. iste kanalin linki...
  2. F

Voltz Oynamak Isteyen?

Arkadaşlarımla 5 kişi Voltz oynuyoruz ama 1 kişi daha lazım oynamak isteyenler 15-16 yaşlarında olmalı;) Skype:forever.limon
  3. F

Medeniyet Kuruyoruz(Multiplayer)

Günün sonunda bütün alanı alabilmek için geçtik:eek:
  4. F

ağaçlara çok takılmasak:D
  5. F

Ama burda amaç yerleşim yeri kurmak anyı zamanda :)
  6. F

2.GÜN Açlık seviyesinin aşırıya çıkmasından dolayı tarıma başlamaya karar verdik tabi ki bu işinde susuz olmayacağı için kendimize su kemeri inşa edip geniş bir tarım alanı kurduk şimdi kakao ve buğday yetiştiriyoruz ayrıca bulduğumuz maden gayette verimli çıktı kendimize zırh yaptık şimdi tek...
  7. F

İlerledikçe buraya köylüde getirmeye çalıcaz tren istasyonları inşa edicez :)
  8. F

5 tane ağaç var onları da daha kesmeyi düşünmüyoruz
  9. F

Gün bittikten sonra genel bir resim çekmek için gamemod değiştirdik normalde survivor oynuyoruz köprü olayı içinde şunu söyliyim ben köprüleri oyunda çok seviyorum ve bu kadar ağaçsız bir alanda köprü yapmak içinde bahane lazım :)
  10. F

Daha önce de bir arkadaşımla oynadığımız oyunun resimlerini paylaşmıştım şimdi aynı arkadaşla yeniden bir oyuna başladık bu sefer sadece bir ev değil village yapıcaz(survivor mod da) işte ilk gün yaptıklarımız. 1.Gün Etrafı dağlarla çevrili bir alana ilk evimizi yaptık ve maden zengini...
  11. F

Yardım lazım çok acill !!!!!

Video çekiceksen F9 tusuna basıcan ama resim çekiceksen klaveyenden prinscreen tuşuna basıp sonra painte girip ctrl+v ye basıp resmi kaydediceksin sonra bir siteye çektiğin siteye yükleyeceksin hızlıresim veya imegesahck gibi
  12. F

TurkceOyun Minecraft Bölümleri-1

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM Beğenirseniz videoların devamı gelicek :)
  13. F

Oyuna eklenmesini istediğiniz şeyler?

Binek hayvanı Mpclerin daha zeki olması