fehmican kullanıcısının son içeriği

1. fehmican

4 kişilik serverimiz sadece eğlence amaçlı twins.fluctis.com:25953

6 mı ben 6 yaşında 1+1 leri 100 e kadar saymaya çalışıyodum amerika gelecek nesile bak çıkın dışarıda oynayın amerika :D
  2. fehmican

Play.warecraft.net Builder ALIYORUZ !!!

İsim : Fehmican Soyisim : Korkuter Yaş : 14 Skype : fehmican korkuter Önceden Bir swdeki Builderlik Süresi : en fazla 2.5 ay en az 3 hafta Beni tanıyan tanır öncedende bu sayfadandım çok çalışmalarım oldu mimarlık yapılarım warplarım oldu
  3. fehmican

melih naber ben yeniden başladım oyuna ihtiyacın olursa mesaj at :)

melih naber ben yeniden başladım oyuna ihtiyacın olursa mesaj at :)
  4. fehmican

Port Açma

Merhaba arkadaşlar ben port açmaya çalışıyorum Bukkit server kurcam ama Tp-Lınk TD-8840T kullanıyorum. Lütfen yardım edin
  5. fehmican

[1.5.2 ve 1.6.2]Analog Sayaç -Kralimben

Sayaçın Sistemi Saat ile aynı 0 yapmak İçin 8 Gibi yap ortadakini kaldır
  6. fehmican

Medieval House Beğen/Yorum/Eleştri Yapınız Lütfen :)

Konu 24 temmuzda Paylaşıldı Boş yere Mesaj atıp Link yenileme Lütfen !
  7. fehmican

[ModenCraft-FactionWars] Yetkili alimlari. Mod Rehber Builder Reklamci

Forumu doldurup. Konuya cevap atin. Ad=fehmican Soyad=korkuter Builder Olmak istiyorum Builder istiyosan 1 build: Mimari evim : http://t1308.hizliresim.com/1d/5/r5m1s.png Bina: düzenlenmemiş hali: http://r1308.hizliresim.com/1d/5/r5m23.png düzenlenmiş hali...
  8. fehmican

Sirk Çadırı

Kardeş Tamam tek tek yapmışındır Ama 2 si tıpa tıp aynısı Ona bakıp yapmaya çalışmışındır ?
  9. fehmican

Successful-Gamig-Team Takım Alımları

Bende katılayım bari BUİLDER(Skype ,Resim-Video ve Kanıtlar Bölümleri Zorunludur) AD-fehmican YAŞ-14 FACEBOOK- Burda Veremem SKYPE- Var RESİMLER-VİDEOLAR- Resimleri alt tarafa atıcam KANITLAR-Kanıtlar kelimesini biraz daha açarsan yazabilirim anlamadımda DENEYİMLER-BECERİLER: Sw lerde görev...
  10. fehmican

Önemli değil :)
  11. fehmican

Sunucu yetkili alımına açıyorlar Çünkü team kuruyorlar team team için pluginci aranıyor başka bir şey arıyor Nereye açsınlar grup için ?
  12. fehmican

Safmısın arkadaşım Sw açmıcaklar Moderatör veya admine nie ihtiyaç duysunlar
  13. fehmican

SpyWareTR Build Team Alımları - 10 Ağustosta son!

Noiz Büyük güzel görünümlü şeyler yapabilirsin ya mimari ev yada Medieval Ev gibi Büyük şeyler yapmalısın. Burdan izleyerek Kendi hayal gücünel geliştirip bir ev yapabilirsin Ama aynısını yapmanı önermem Kabul etmezler boş şey yapmış Olursun :)
  14. fehmican

6. Yapıtım Balon

owen1 ben sadece fikir verdim örs ün altina tas yün felan koyabilir kendini öle geliştirebilir