Fatsa52 kullanıcısının son içeriği

1. Fatsa52

geldim geldim burdayım artık :)

geldim geldim burdayım artık :)
  2. Fatsa52

2. SEZON! | PvP/1v1 ´¯` Etkinlikler ´¯` Gelişmiş Sistemler ´¯` Fazlası ···> TURKEYMC.COM

Konu tasarımı ve sunucuya verdiginiz emek belli ediyor kendini geliyorum
  3. Fatsa52

Minecraft Premium Ödüllü Servere 1 Admin 2 Builder Aranıyor

skype verirmisin suanlık malesef
  4. Fatsa52

Minecraft Premium Ödüllü Servere 1 Admin 2 Builder Aranıyor

Merhaba Arkadaşlar Ben Ali Yaşım 16 Eskiden Oynayıp Bıraktıgım Minecrafta Geri Dönüyorum 2 Adet Premium Hesabım Var Bunun Bir Tanesini Serverde 1. Olana Hediye Etmek İstiyorum ve Serveri Düzenlemek Yönetmek İcin 1 Admin 2 Buildere İhtiyacım Var Bilgisi Olanlar Özelden Mesaj Atabilirler :)
  5. Fatsa52

ÖZEL RPG SERVERİ YAPIMI İCİN BUİLD VE ADMIN ALIMI

ADMİN OLARAK ALDIM SKYPE EKLİYORUM BEKLE Alındın. Alındın
  6. Fatsa52

ÖZEL RPG SERVERİ YAPIMI İCİN BUİLD VE ADMIN ALIMI

Merhaba Arkaşlar. Yeni Acmayı Planladığım MMORPG Serveri İcin Admine Ve Buildere İğtiyac Duyuyorum Bunun İcin Bilgisi Olan 4 Kişiyi Alıcağım. Admin Alımı İçin ; Ad: Soyad:(Vermek İstemeyebilirsiniz) Skype:Zorunlu Adminlik Bilgisi: Kac Yıllık Oyuncusunuz: Komut Yüzdesi: Builder Alımı İçin ...
  7. Fatsa52

OlyCraft => Faction , Survival , Rpg ll +basma , Maden , Rank , Gelişmiş Pvp ll

Server Süper Eklermisin White List e Adım : Skyaes
  8. Fatsa52

LegendaryBlood MMORPG Server [AÇIK BETA] / Trade ve Party Sistemi/Daha Fazlası İçerde //

Zaman Kaybı.Modlar İlgisiz Ne Sorsak Tersliyor İşim Var / Cık Bakımda Server / Ne İşin Var Burda Diyor.
  9. Fatsa52

[MiraSurvival.Nitrado.Net] Sanal Market/Timber/Pazarlar/SIFIRLANDI/Vip CEKILISI/TOP 5/ Koylu Tks

Servere Daha Önce Kayit OLmadim Kayit Olurken IP Adresinden 2.defa hesap acamassin diyor !
  10. Fatsa52

Gelin şöyle güzel bi survival atalım

Server Acikmi Suan
  11. Fatsa52

Premium Professional Survival Server WHİTE LİST VANİLLA 1.8 ADMİN ALİMİ

GUNCEL +++ YENİLİKLER EKLENDİ +RSPARA / RJJETON / WARPLAR KALDİRİLDİ + YENİ SPAWN YAPİMİNA BASLANDİ / KİSİ SAYİSİ 20 YE DÜSÜRÜLDÜ [YENİ SPAWN GELİNCE 100'E CIKICAK / WARPLAR KALDİRİLDİ / BUGLAR DÜZELTİLDİ / YENİ ÖZELLİKLER EKLENDİ VE BİRCOGU+GÜNCEL VANİLLA OLDUK 1.8 E GECTİK ADMİN ALİMİMİZ...
  12. Fatsa52

Yeni Acilacak Premium Vanilla Sunucuma Oyun İci Destek Admini Ariyorum

Premium + White List Var Ve Vanilla Güvenmedigim Herkezi Alamam Ama Bakman İcin Eklerim Zaten Spawn Fln Olmicak+ OLARAK GÜVENİLİR İNSANLARİ ÖZELBİR SCOREBOARDA ALİCAM VE EN FAZLA MOB KESEN KİSİYE ÖDÜL VERİCEM