FancySurvival kullanıcısının son içeriği

1. F

HeavenFaction / PVP / LAPİS / MobArena / OX / PARKUR / EVENTLAR

Merhaba Arkadaşlar Sizlere minecraft sunucumuzu tanıtacağım. Yılbaşında Muhteşem Etkinlik! // Premium Hesap & HeavenVIP \\ Vericez! Hergün Muhteşem Eventler! MobArena Aktif Lapis Mevcuttur. VIP Hammadde Hammadde İstekleriniz En kısa sürede gerçekleştirilecektir. Sunucumuzda LAG/PING İle...
  2. F

ChestCommands Ayarladığım Warp'lara Gitmiyor ?

Onları sonra düzelttikte :D bilirsiniz aga en ufak hatada bozuluyo chestcommands o yüzden ince ayarladım onlarla uğraşamadım fazla rastgele yazdım geçtim sonradan süsledim yazıları filanda warp diye ayarlıyınca menuyu /warp yazıyosun açılıyo pencere tıklayınca hg mesajı çıkıyo ama /menu olarak...
  3. F

ChestCommands Ayarladığım Warp'lara Gitmiyor ?

Arkadaşlar 2 tane ayar çektim Spawn ve warp orman diye Spawn'a gidiyor ama warp ormana gitmiyor ? nerde hata yapıyorum ? menu-settings: # name - appears as the title - REQUIRED name: '&1&lWarp Menusu' # rows - the number of rows of the chest - REQUIRED rows: 6 # command -...
  4. F

#FancySurvival# 31 Aralık Yılbaşı Etkinliği Ödül | Premium Hesap ! |

Malesef zaten birçok forum'da reklam atıyorum uzun iş oluyor..Koyucam resim amaREKLAMCI ALIMI OLUCAKTIR ! +16 SKYPE VE MİK ŞART ! İletişim : FancySurvivalGüncel ++++++++++++++++++
  5. F

ChestCommands Oyuncular Açamıyor Oyuncular İçin Perm ?

Arkadaşlar Dev.Bukkit'den baktım permlere verdiği permlerin hepsini tek tek denedim hepsini toplu ekledim filan herşeyi yaptım ayarladığım /vipbilgi oyuncular yazınca you have don't permission diyo hangi permi eklemem gerekiyor bunun için ?
  6. F

Sunucuda Kimse Acıkmıyor ?

Arkadaşlar sunucumda yeni farkettim de hiç kimse acıkmıyor açlıkları inmiyor ne gibi bir sorun vardır nasıl düzeltilebilir ?
  7. F

@GabrieL258 Burda yazmışım zaten MARKET YOK İPEKSİ İLE SPAWNER ALMA YOK ! görmediysen benim suçum değil bu. Ayriyetten server sıfırlandı ve Market hariç İpeksi filan eklendi konuyu güncelliyorum şimdi!
  8. F

Nether'a Gitmiyor World2 sorun lütfen yardım!

Arkadaşlar bizde şöyle bi sorun oldu şimdi spawn world orjinal world yani fakat boş world yani hava sadece bi spawn var dünyada başka hiç blok yok bide world2 de warp orman filan var fakat normalde nether'a gitme olayı hani bağlantılı ya worldle şimdi spawnın olduğu worldde açıyoruz portal...
  9. F

FancySurvival Sıfırdan Açıldı! Herkesi Bekliyoruz.. ALIM YOKTUR ! ALIM YOKTUR ! ALIM YOKTUR ! ALIM YOKTUR ! İP : 46.20.1.66 Kurucu : Avenger Rehber : semihoyunda ########## SPAWN - ORMAN ########## ########## ORMAN ########## ########## ÖZELLİKLERİMiZ ########## İpeksi Kazma İle Spawner...