EvilSephXD kullanıcısının son içeriği

1. EvilSephXD

1 Tane Moderatör Bi Tane Admin Alımı Vardır !! Içeri Gel !!

Sinava ne zm sokcan merak ediyom
  2. EvilSephXD

SonSurvivalCRAFT serverime builder, rehber, admin ve reklamcı alınacaktır.

Adın:Ege Soyadın:Kucukalı Yaşın:15 Başvurduğun Konum:Buılder Minecraftı ne kadar süredir oynuyorsun?:3 Yaptığın bazı yapıların resmi:sw de yaparım WG atımını biliyor musun?evt Günde kaç saatini servere ayırabilirsin?:10 Skype, yoksa Facebook :egekucukali skype
  3. EvilSephXD

KuzeyGaming 1.7.2 Faction Sunucusu Ön Konu Alımlar Başladı Rayzero

İsim : Ege Soyisim : Küçükali Yaş : 15 Tecrübe :2 Adminlik 2 Kuruculuk 1Pluginerlık 5Builderlik 10 Rehberlik Kendini Tanıt: Ben We Wg Bilgisi cok olan plugınlerden anlayan bır minecraft tasarımcısıyım (Ben Sw de Plugıner veya Buıld Olurum Mod da Olurum) Skype :egekucukali
  4. EvilSephXD

1 Tane Moderatör Bi Tane Admin Alımı Vardır !! Içeri Gel !!

Mod Build Olabilirimskype egekucukali ege kucukali adım we wg ve admın komutlarını sorunsuz bilirim pluginler dahil
  5. EvilSephXD

Atilla Ortaçağ|Derebeylikler|%100 emek|işçi npcler|faction askerleri| REKLAMCI ARANIYOR!!!!!!!!!!!!!

başvuru formu:, ad:ege tecrübeleriniz:avianacraft admin warcymod ottomancraft rehber maniacraft pluginer dimaondcraft ve creeperturk kurucu bildiginiz enteresan birkaç plugin avatar digitalclock mafiawars başvurdugunuz yetki:admin mod build skype:egekucukali yaş:15
  6. EvilSephXD

1.7.x serverleri nasıl açılıyor ?

https://dl.bukkit.org/downloads/craftbukkit/view/02449_1.7.2-R0.1/ link bu
  7. EvilSephXD

Sunucumuza Yetkili Alımı VARDIR

bi tane daha beni alsanproxy is detexted diyip sw ye girmiyo
  8. EvilSephXD

build olurum ip
  9. EvilSephXD

İsim Soyisim:Ege Küçükali Yaş:15 Günde Nekadar Onlinesiniz:10 saat Neler Biliyorsunuz:we wg admin komutları modern mimari Kaç yıldır minecraft oynuyorsunuz:3 yıl
  10. EvilSephXD

WinterNetworkRezaleti

https://forum.gamer.com.tr/konu/winternetwork-faction-pvp-boss-sanal-market-minigames-repair-winternw-nitrado-net.210168/ bu adreste verilen server tam bir rezalettir ..... Rehber Huzunui Hack ile Adamları Kesiyor ve hemen özelden veyahut skypeden vip alırsanız esyayı geri verriz diyolar dün...
  11. EvilSephXD

WinterNetwork / Faction / PvP / Boss / Sanal Market / Minigames / Repair [WinterNW.nitrado.net]

Friend diye bir rehber huzuni kullanıp beni kesti ve esyamı vermedi ayrıca huzunu chest hack ile 1.5 m param gitti 90 lvlimde gitti eger vemresseniz bu sw den cıkcan böyle servermı olur rehbere bak
  12. EvilSephXD

[ACİL]Builder Aranıyor

AD:Ege SOYAD:Küçükali YAŞ(15+):15 SKYPE(MİC ZORUNLU)egekucukali KAÇ YILDIR MINECRAFT OYNUYORSUNUZ?:4 TECRÜBENIZ:2 Kuruculuk 5 Adminlik 1 Modluk 10 Rehberlik ve Reklmacılık ALINDIĞINIZ DURUMDA SERVERDA YAPACAKLARINIZ:Warplar skinler npc ve digitalclock villa modern mimari YETENEKLERINIZ:we wg...