erdemgrgn kullanıcısının son içeriği

1. erdemgrgn

Minecraft 1.7.2 Birkaç dakikalık Eğlenceli Map: Hızlı Survival

Hsyır Hemen ekliyorumResimler tamam Belki?
  2. erdemgrgn

SonFedai | Hayatta Kalma Sunucusu | Rehber ve Reklamcı Alımları

Adı:orhan Soyadı:Yücel Yaşı:16 Oyundaki Adı:punchiBunch (Premium) Skype Adresi: Yok Kaç Sunucuda Görev Yaptı: 0 Kaç Yıldır Minecraft Oynuyor: 3 Tecrübeleri: 3 yıldır Minecraft oynuyorum, Serverlarda komutları çok iyi biliyorum Çevrimiçi Durum: Ne demek istediğinizi pek anlamadım Neden Rehber...
  3. erdemgrgn

Yeni Herobrine-Entity_303 !

...Entity 303 ve Herobrine bir creepypasta olduğu için NOBODY GOT TİME FOR DEH!
  4. erdemgrgn

bu entity 303ü ne tam çözemedim

Herobrine diye bir creepypasta saçmalığı vardı şimdi Entity 303 diye bir creepypasta saçmalığı olacak... Ah bazı Minecraft oynayanlar aptal...
  5. erdemgrgn

>>>Bravesteve<<<[SkyBlock]--[Faction]-[KitPvP]-[World Editli Creative]-[Survival]-[HungerGames]

o adam banlandıktan sonra hiç creative çökmedi PROBLEM ÇÖZÜLDÜ!
  6. erdemgrgn

>>>Bravesteve<<<[SkyBlock]--[Faction]-[KitPvP]-[World Editli Creative]-[Survival]-[HungerGames]

abi serveri çökerten 1 adam buldum banlarlarsa yeni çarla çökertirim derken screenshotladım umarım çökme problemini çözer... ve gerçek anlamda çökmüştü adam diyince + adam küfürcü
  7. erdemgrgn

abi küfreden 1ini çektim uzun süre küfretti ama işte screenshot
  8. erdemgrgn

Tek Blockta Ev Yapmak

setblock yerine clone kullansaydın daha mantıklı olurdu
  9. erdemgrgn

Yeni Glowstone ile ilgili şeyler! Parlayan Glowstone 1.7.2!

Özür dilerim ben de emek vermek isterdim ama kodlamam 0/10 yani bende aslında biraz utanıyorum MCreator ile yapılmış bir mod yapmayı ama eclipse ile yetenek yok bende :(
  10. erdemgrgn

Minecraft'ta keep the inventory komutu

/op Multi için :P
  11. erdemgrgn

CoderX Mod [1.7.2 -1.7.10] [Kenarları Renkli Camlar]

Güzelmiş ama indiremem :p + VirüsTotal nerede???
  12. erdemgrgn

Mod istek[yanlış yere açmış olabilirim.]

en son snapshotta menüsüz bir armor stand çıktı :P sağ tıklıyon zırhı ekliyor :P
  13. erdemgrgn

1.1 çıktı! İçerik yenilendi! + Video çekmesende olur ama video linki buraya gelsin ok?
  14. erdemgrgn

Yeni versiyon üzerinde çalışıyorum!