erdem03 kullanıcısının son içeriği

1. E

AhenkNW 1.8.X Faction Sunucu Builder alımı

AD:Akif YAŞ:15 DAHA ÖNCE YAPTIGIN 3 BUİLD SS:Mağlesef ss lerini almıyorum ama isterseniz deneyebilirsiniz Skype:murat.kanat45
  2. E

Dosscraft Faction serveri olarak Dev alım yapacagız merak ediyorsan iceri!!

Ad:Akif Oyundaki Ad:Razjinh Buildlerin nasıldır yuzde olarak bide we wg biliyormusun:We ve wg biliyorum %85 iletisim:oyun ici olsa yeter: skype murat.kanat45 Yas:en az 12 sınırdır :15
  3. E

ReaLife Alımları | Ekibimizi Baştan Kuruyoruz |

Ad:Akif Skype:murat.kanat45 Builder yetkisine adayım yaşım 15
  4. E

JitterCraft.Batihost.com alımları koş!!

AD/SOYAD:Akif K**** YAŞ:15 İSTEDİĞİN YETKİ:Builderlik OYUNCULARLA ARAN %??:%95 KENDİN HAKKINDA :Çalışkan Jırslı azimli Herkesle iyi geçinen SERVERE YARARIN NE OLUR : Size bağlı :) KAÇ SEVERDE ÇALIŞTIN :5-6 KAÇ YILLIK MİNECRAFT OYUNCUSUSUN :5-6 SKYPE ADRESİN:murat.kanat45
  5. E

CraftTürk'e BUILDER TAKIMI ARANIYOR! <<<

murat.kanat45 buyrun çok özür dilerim
  6. E

CraftTürk'e BUILDER TAKIMI ARANIYOR! <<<

Ad Soyad:Akif K**** Yaş(+15):15 Nerelerde Build Yaptınız (İsimleri):İsimlerini unutuum ama 5-6 serverde Skype:murat.kanat.45
  7. E

Batihot serverine Alim var Builder Mod rehber reklamci iceri gir

- AD :Akif - SOYAD :Ka*** - YAŞ :15 - AKTİFLİK :4-5-6 saat - SKYPE :murat.kanat45 - WORLD GUARD BİLGİN :%75 - WORLD EDİT BİLGİN :%85
  8. E

Builder Alımları | CamperMC

Eklemediniz beni
  9. E

CraftTürkiye | Mimar Alımları

beni eklermisin skypeden murat.kanat45
  10. E

Akif Kanat#2319
  11. E

İstek attım geldimi Dc nizi verin bi sıkıntı oldu Dc nizi verin ordan konuşalım
  12. E

Gelmedi istek ?
  13. E

murat.kanat45 skype
  14. E

CraftTürkiye | Mimar Alımları

Nickiniz :Razjinh İsminiz :Akif Yaşınız :15 Build Seviyeniz (Giriş - Orta - Yüksek) :orta-yüksek arası Skype veya Discord Nickiniz :murat.kanat45 Yapılarınızdan Örnekler (Varsa) :fotoğraflarını çekmiyorum Sunucu türü ne olucak
  15. E

çoook uzun bir proje

murat.kanat45