erce kullanıcısının son içeriği

1. erce

PixelZ (DayZ) 1.7.x Alpha v.1.0

PixelZ (DayZ) Hayatta kalma ALPHA v.1.0 sürüm : 1.7.x PixelCrafta noldu ?: PixelCraft MMORPG serveri oldugundan cok ilgi gerektiriyordu bende bunu okulum yüzünden yapamıyordum ama serveri kaydettim yaz tatili geldiginde PixelCraft MMORPG tekrar acılacak. PixelZ (DayZ): PixelZ bir hayatta kalma...
  2. erce

Rpg Stat plugin

Hayır :C Sen biliyor musun ?
  3. erce

Rpg Stat plugin

Bende bulamazsam kendim yazacagım heralde :D
  4. erce

Rpg Stat plugin

Arkadaşlar ben şöyle bir plugin arıyorum bir menü acıcaklar ve orada fazladan can fazladan atak gibi secenekler olacak explerini harcayıp oradan onları alabilecekler böyle bir plugin var mıdır ?
  5. erce

Region HAKKINDA

Arkadaslar ben chest satıyorum serverimde chestshop ile item satabilsinler diye regionu satın aldıklarında chesti acamazsın diyo , chest-access flagını uyguluyorum böyle oluncada herkes acabiliyor yardım lütfen ?
  6. erce

Class plugini lazım

Tamam sagol bir de class plugini lazım ama
  7. erce

Class plugini lazım

1.7.10 için class plugini lazım servere girdiklerinde menü açılsın ordan secsinler istiyorum böyle bir plugin varsa söylermisiniz ?
  8. erce

Zombiler Saldırmıyor

Ayarladım zaten yine de sagol
  9. erce

Zombiler Saldırmıyor

Kimseye saldırmıyor normal oyunculardahil
  10. erce

Zombiler Saldırmıyor

Arkadaşlar Serverimde Zombiler ve diger moblar saldırmamaya basladı sadece dibime giriyor ve saldırmaya calısıyor ama can gitmiyor.ne yapabilirim
  11. erce

PixelCraft MMORPG SERVER 1.7.x Beta v1.0

Arkadaşlar eger okuduysanız orada beta yazıyor,serverde su yok bu yok diye buraya yazmayın zaten server daha tamamlanmadı questler eklenecek tarlar eklenecek isinlanmalar portalla olacak.
  12. erce

PixelCraft MMORPG SERVER 1.7.x Beta v1.0

Minecraft Pixel Craft ******************************************** Minecraft pixel craft yenilendi eskiden survival olan pixel craft artık MMORPG Peki nedir MMORPG? MMORPG rol yapma oyunudur örnek oyunlar olarak(knight vs gibi mmo oyunlar) Peki pixelcraftı MMORPG yapan nedir? PixelCraft ta siz...
  13. erce

Shopkeeper plugini

Arkadaşlar shopkeeper plugini bir köylüye tıklayıp takas yapma pluginidir fakat worldguard yüzünden Hey you cant do it here uyarısı veriyor normal oyuncular için nasıl düzeltebiliriz=?
  14. erce

Türkiyenin En Özellikli Hayatta Kalma Serveri 1.7.10

Resim var Ama serveri degistiriyorum MMORPG Yapıyorum su an bakımda