Envercan Biçkin kullanıcısının son içeriği

1. E

Kuru Kafalar [Türkçe Map]

dosya tc de 10 gün sonra gidiyo koymayınmediafire koyun
  2. E

Minecraft oynayan 16 yaşından küçük 11 yaşından büyük kız

Olum gidin başka şeylerle ilgilenin la Ben Burda Eleman Arıyom anasınıfı terk
  3. E

belki ben istemiyorum ? erkek gamer bu benim düşüncem abone için değil ? merak etmeyin eğlenceli olsun diye kanal
  4. E

Oyun kanalı için bana ulaşın 2 kişiyiz benle arkim isterseniz bitane daha arkadaşınız varsa kız onuda getirebilirsiniz... skype:smokin123 Kız olmanız Şart
  5. E

Minecraft Oynayan Kız Aranır Video Çekmeye Başlıcaz Yaşı 12den büyük 16 dan küçük olması lazım

yakında meyhane aççaz oyüzden bide erkek var derken iki kişi aramızda bişi yoğ yani :D
  6. E

Minecraft Oynayan Kız Aranır Video Çekmeye Başlıcaz Yaşı 12den büyük 16 dan küçük olması lazım

skype:smokinli123 premiumu varsa iyi olur olmasada olur Utangaç olmaması lazım Video Çekmeye Başlıcaz benle arkim bide kız bulalım yanımıza dedik gelen kız oyunculara teşekkür ederiz
  7. E

Hamachi Server

ZaXDGamerz'e aittir Plugin yoktur ve arsa satımı vardır. İlk Ağ:Zaxd3 Şifre:123 2.Ağ:Zaxd4 Şifre:123 Herkezi bekleriz 15- 11- OLURSA SEVİNİRİZ...
  8. E

Arkadaş Lütfen Bakım Çözüm Arıyorum

Ekran krtı lazım laa
  9. E

bütçe derken ben sana ne aralarına aradımısölüyüm 1 gb 512 mb farketmez 50-80 arası
  10. E

Ben Sordum herkes Ekran Kartından diyo kaptan abi sana çok saol bu arada ben bi konu aççam en ucuz 1 gb ekran kartı kaç tl olur diye hepinize teşekkürler
  11. E

Yani saol kaptan abide bu sürsem kesin çözüm olurmu yada en ucuz ekran kartını nerden bulabilirim ?
  12. E

Kanal kuracak ama yanına adam arayan dalsın içeri yaş sınırı (12-14)

Bende 12 Yaşındayım kanal aççak adam arıyom ama minecraft için ekran kartı alrıyınca grubun adı Za XD Gamerz olcak şu an Kağan Korkmazla Yasin Koçak var
  13. E

Arkadaşlar ben Minecraft'a Giriyorum hemen bilgisayarı yeniden başlatıyor ekran kartı 128 mb çift çekirdek 1 gb ram neden yeniden başlatıyor minecraft'a hasret kaldım cevap verene okadar dua etcem yani