entasemu kullanıcısının son içeriği

1. entasemu

Takımsal Savaş - Arkadaşlarınız ile Oynayabileceğiniz [1.8.x]

Gerçelten Güzelmiş Tebrik Ederim 6 kişi oynayınca gerçekten eğlenceli oldu bide mapin sonu çok güzeldi hiç böyle düşünmemiştim :)
  2. entasemu

sorun değil yenisini yaptım haritalar bölümüne bak bu arada YouTube kanalını buldum videolara...

sorun değil yenisini yaptım haritalar bölümüne bak bu arada YouTube kanalını buldum videolara devam et ;)
  3. entasemu

Kayıp [Macera + Komedi] Haritası

Valla :D savaş çıkarsa bu fikri kesinlikle kullanalım :D :D sorun değil istediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. :)
  4. entasemu

Muhtemelen tam oynayamadınız çünkü ilk dakikalar gizemli şehire girmenin yolunu arıyor olmalıydınız :) bu bir korku haritası değil Macera haritası :) ve zıplama hızlanma efeklerini bolca kullandım eksik buluyorasanız 2. bölümü bekleyin derim :)
  5. entasemu

Bu sizin görüşünüz :) 2. Bölüm daha iyi olacak inşallah siz mapi eksiksiz oynadıgınızdan eminmisiniz.
  6. entasemu

Arkadaşlar map için yaklaşık 4 saattir uğraşıyorum devamı gelecek alt yapıyı attım /gm 1 e geçemiyeceksiniz :D (ne kadar uğrassanızda) Öyle Biraz komik macera dolu bir harita Senaryosu Hakkında Bilgi vermek istemiyorum tadı kaçar Ama Öğretici Bölümü olan bir harita umarım eğlenirsiniz Sürüm ...
  7. entasemu

Selam Kardeşim Ben Kayıp Maplarını yapmıştım ama hepsi silinmiş umarım kopyası vardır :D 2 yıl...

Selam Kardeşim Ben Kayıp Maplarını yapmıştım ama hepsi silinmiş umarım kopyası vardır :D 2 yıl geçmiş hatırlarsın umarım varsa atarmının şansımı deniyim :D bi :D
  8. entasemu

viphammadde

multiverse core indir ve sadece Vipler için Dünya Aç orayıda Hammadde yap /mvinv addworld [dünya-ismi] [grup-ismi]-bir gruba dünya ekler.
  9. entasemu

Böyle bir şey varmı ?

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Server kurdum serverde Pvp var ve pvp için parkuru geçip item alıyosun ve kazandığın itemlerle kılıç zırh yapıp savaşıyorsun bu serverde Hunger Games te var ve diğer Mini Games lerde Bunlar birbirini karıştırıyor hemde warplara elimizdeki dia ile işinlanıyorz (yani...
  10. entasemu

Minecart Vidyoları Çekmek İstiyorum Güvenilir Bir Arkadaş Arıyorum

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir Youtube Kanalı Açıp Minecart Videoları Çekmek İstiyorum Güvenilir Bir Arkadaş Arıyorum izlenme ve Abone Konusunda Sorun Çıkmaz 2.500 kişilik Grubum Var. Sadece Gerçek Bir Dost Arıyorum Yaşım :16 Skype: entasemu3
  11. entasemu

Yardım McSkinsearch.com'a Skin Yükleme

Pardon Kardeşim
  12. entasemu

Yardım McSkinsearch.com'a Skin Yükleme

Arkadaşlar Pro Hesabım Yok http://mcskinsearch.gamer.com.tr/ bu siteden direk isim alıp oyuna giriorum fakat bazı kişiler Kendi ismini Skin yapıyor http://mcskinara.gamer.com.tr/user/EnsarYilmaz gibi Bende Upland edip Kendi Skinimle oynayabilirmiyim ? Yapabiliyosam Nasıl Oluyo?
  13. entasemu

Kayıp!! [Macera Senaryosu]

Arkadaşlar map için yaklaşık 4 saattir uğraşıyorum devamı gelecek alt yapıyı attım /gm 1 e geçemiyeceksiniz :D (ne kadar uğrassanızda) Öyle Biraz komik macera dolu bir harita Senaryosu Hakkında Bilgi vermek istemiyorum tadı kaçar Ama Öğretici Bölümü olan bir harita umarım eğlenirsiniz Sürüm ...
  14. entasemu

Kayıp!! II [Macera Senaryosu+Komedi :D (Fazla Olmasada)]

1. sini oynadınızmı 1.sini oynadınızmı seneryo orda :D