enesemre321 kullanıcısının son içeriği

1. E

Minecraft Hacklendi! [Premium sahipleri dikkatli okusun]

Arkadaşlar böyle bir şey olsa mojangın sitesinde yazar +kardeşim eğer öyle bir şey olsa para geri iade edilirdi. Çünkü önceki bir oynumda aynen öyle oldu.
  2. E

Technic Launcher YogBox 1.2.5 Pre Sorun

Arkadaş benim de premium ben Technic Launcher dan baktım 1.2.5 ti heralde bi bak derim. (Yaw o technic doğrumu yazdım ya nse :-D
  3. E

Minecraft 1.7.0 ve üstü versiyonlar açılmıyor

Peki sorum olcak bu 1.7.2 benim hesap premium ben eskiden teamextreme kullanırken açıyordu ama yine kasıyodu yani 20-30 fps alıyordu şimdi premium soldu açılmıyor heralde 1.7.2 ye bişi eklediler yinede saoşun.
  4. E

Dedim haklısınız ama çözümü yokmu yaw ben onda kantırı falan baya oynuyom ama minecraft ı....
  5. E

Merhaba arkadaşlar benim bilgisayarım minecraft 1.7.2 1.7.8 1.8 falan yani en fazla 1.6.4 açıyor yardım edin. Normalde yükleniyor gelio minecraft 1.7.2 diye ama çok kastığı için donuyor açılmıyor. Sistem özelliklerim baya düşük ama 1.6.4 ü 60-70 fps oynayabiliyorum sistem şöyle: İntel Pentium 4...
  6. E

Bu komutun ne olduğunu bilen var mı

//wand ile alakalı bir bilgi elimde var Single Player Command yükleyip bunu yazıyorsun. Sonra eline balta geliyor ve öylece birşeyler yapıyosun XD anlatamadım telefondan nse bazı komutlar da vereyim //pyramid piramit oluşturur bnce en iyisi bu:lol:
  7. E

Minecraft Üstadı

Minecraft Üstadı
  8. E

minecraft'a girmiyo

Yaw bendede 1.6.4 üstü versionları açıyorum minecraft yazısı gelıo ama full kasıo girmiyo tek oyunculuya falan banada yardım edersenizzz +arkadaşım ben senin sorununu biliyorum java ile alakalı olabilir java'nı 8 yap derim onu da satın alman gerek söyleyeyim