EnesDayi123 kullanıcısının son içeriği

1. EnesDayi123

Reklamcı (+15) , Rehber (+15) , Pluginer (+15)

Ad: EneS Soyad: Acar Şehir:Bursa Oyun Nick: TheLastminer0 Şu Ana Kadarki Olduğum Yetkiler:17Kez Builderlik Yaptım,5 Kez Adminlik , 2 Kez Pluginerlık, 5 Kez Moderatorluk. Bildiğim Pluginler:Wg , We %99 , ve daha 50nin üstünde Plugin , Bekliyorum. : Skype: Prens15_1
  2. EnesDayi123

Alım Var İçeri Gel [NewStar.nitrado.net]

Var KErdeşim Gel
  3. EnesDayi123

Alım Var İçeri Gel [NewStar.nitrado.net]

Selamun Aleyküm Arkadaşlar Öncelikle Serverimize Rehber Ve Reklamcı Vardır. Reklamcı İşini iyi Yaparsa Mod. a Kadar Yükselir Rehberde Aynı Şekil. Hepinizi Bekliyorum Skype:Prens15_1 [NewStar.nitrado.net]. Market...
  4. EnesDayi123

Rehber,Reklamcı Alımı Vardır 1.7.2 GEL

Skype Ekle: Prens15_1
  5. EnesDayi123

Server Arıyorum

Rehber Veya Reklamcı Olmak İstersen. Prens15_1
  6. EnesDayi123

Rehber,Reklamcı Alımı Vardır 1.7.2 GEL

Gel Alım Var Alttaki Formu Doldur Alınacaklar Mesaj Atacağım. YeniStar.nitrado.net Reklamcı Forum ısim Soyisim: Yas: Online Süresi: Kaç Foruma Uye: Rehber Forum İsim Soyisim: Yaş: Online Süresi: Oyun İçi Bilgisi: Saygı Oranın:
  7. EnesDayi123

ss

Konu Kilit
  8. EnesDayi123

ss

Konu Kilit
  9. EnesDayi123

VizeCraft.nitrado.net Gel Gel ALım Var

VİZECRAFT.NİTRADO.NET ALIM VAR SW GİR 3 SAAT ONLİNE OL
  10. EnesDayi123

OsmanlıGaming Rehber Ve Reklamcısını Arıyor !

İsmim: Enes yaş: 15, Bilgim: %100 Saygı: %100, Küfür: Zorda Kalırsam Ederim Kalmassam %100 Rehber için.
  11. EnesDayi123

Server Web Site Oluşturulur ÜCRETSİZ

Şuana Kadar Hiç Serverinize Site Açtınızmı>>>Hayır Peki Siz Serverde Olmayıp Haber Vereceğiniz Durumlarda Site Devreye Girer. İstediğiniz Şekilde Yapılandırabilirsiniz. Haydi Yorumla. [Banada Bişiler Verirsiniz Sv de :)]
  12. EnesDayi123

Şuanlık 1tane builder aranıyor

Builder Alımı için: Yaş: EneS Ne Kadardır Buildersın: 4 Senedir Survival Serverda Neler yapabilirsin(warp olarak): İstediğiniz Warp ı yapabilirim. Ne tür Komutlar biliyorsun: Wg We Neden biz?: Sw iyi güzel yapılarla Dontmak Ve Oyuncu Çekmek İçin Skype: Prens15.1
  13. EnesDayi123

Server Açacağım Admin Kurucu Ve Moderator Arıyorum Bilgili

Kurucu Ve Moderatör Olmak İçin: Ad: Enes Yaş: 15 Ne Kadardır MC oynuyorsun: 4 Senedir Ne tür komutlar bilirsin: Wg We Daha Birçogu Skype Adres: Prens15.1
  14. EnesDayi123

SERVER CLOSED

Moderatör Yetkili Alımı Formu (+16) *Adınız: Enes Soyadınız: Acar *Yaşınız: 15 *Skype Adresiniz: Prens15.1 *Deneyimleriniz: birçok Eserim Vardır Sw de Başarılı Olacağıma Eminim. *Hangi Sunucularda Çalıştınız: JetCraft,Vizecraft,EfsaneCraft Daha Bissürü. Kaç Yıldır Minecraft Oynuyorsunuz: 4 Senedir.
  15. EnesDayi123

Survival sunucumuza builder ve coder alınacaktır.

Builder Alımı için: İsim: Enes Yaş: 15 Ne Kadardır Buildersın: 4 Yıldır Builder Olarak Çalışıyorum. Ne tür Komutlar biliyorsun: Wg We Birçok Komutu Bilirim. Neden biz?: Sizin Serverinizi Mimarlık Planlarımla İyileştirmek Ve Oyuncu Çekmek. Skype Adres: Prens15.1