EnesCanBozdağ kullanıcısının son içeriği

1. EnesCanBozdağ

[+] Oyna.MineTurkNW.net [+] Rütbe | Boss Adası | Silah | Efsun | Tılsım | Banka | Kredi | Kasa |+130

Server açıldığından beri varım eskiler her zaman daha güzeldir. Ama birşeyleri yenilemekte güzeldir. Çok şey eklemişsiniz ama server çok güzel. Ama her zaman olduğu gibi "Eskiler her zaman daha güzeldir." Abartma kardeşim. ilk server değil maalesef :(
  2. EnesCanBozdağ

[CustomBT] 4 Portallı Hub Spawn / Ilk Mimari Takım Eseri

Çok güzel olmuş eline sağlık .
  3. EnesCanBozdağ

Hub/Faction > Spawn Gir Bir Göz At <

Muhteşem olmuş eline sağlık .
  4. EnesCanBozdağ

SkyLineMC.nitrado.net Faction/Rütbe Sistemi / Boss

Serverinizin herşeyini beğendim ama bir şey eksik . o da herkezin hack kullanması .
  5. EnesCanBozdağ

ReaLSTaR.Nitrado.Net ™ //FACTİON\\ - //EDİTSİZ\\ - //TABELAENCH\\ - //RÜTBE\\ - //BOSS\\ + RESİM

Yapacağınıs şiye yaw Hayvan Gibi Şi Yapıyonuz Yaw !
  6. EnesCanBozdağ

ReaLSTaR.Nitrado.Net ™ //FACTİON\\ - //EDİTSİZ\\ - //TABELAENCH\\ - //RÜTBE\\ - //BOSS\\ + RESİM

Arkadaşım Dedi Bi Yap Ta Bakiyim Dedi Ben Yaptım Bi Baktım Banlandım Yani Birazda Abartıya Kaçıyor . Sınırsız Banlanmak Nedir Yani ?
  7. EnesCanBozdağ

Fetih1453 ( 1.7.X - 1.8.X ) Faction - Boss - Kafa Düşürme - Arsalar - Repair

Gayet güzel bir server tebrikler çok güzel ve başarılı .:alkış:
  8. EnesCanBozdağ

Güzel Bir Server . Oynamanızı Tavsiye Ederim . Ama Bir Sıkıntı Var Reklam Yapınca Sınırız Ban Yiyiyor Bide Ananın Amcıgı Yazıyor Serverin Kötü Yanı Bu . Bunu Düzeltirseniz Sevinirim . Oyuncu İsmim : Apen_Alfred .