emrytk55 kullanıcısının son içeriği

1. emrytk55

İlk Haritam

Arkadaşlar Forumdaki ilk haritamı yaptım.Biraz kısa ama eğlenceli olur ve eğlenirsiniz umarım.Lütfen görevleri tamamlayarak yapın.Amacınız bütün adalara gitmek ve keşfetmek ve Spawn bölgesindeki blokları toparlamak.Tabelaları kırıp blokları koyacaksınız.Vede Bir tane TNT RUN var.Hadi kolay...
  2. emrytk55

Minecraft Icon Set - Dosya İkonları - İkon Nasıl Yüklenir ?

Gerçekten çok güzel olmuş.En çok Blaze,Cave Spider ve EnderDragon'u beğendim.Elinize sağlık
  3. emrytk55

Minecraft Hologram Oluyor

Minecraft hologram dönemine girecek.Microsoft Hololens ile minecraftı hologram biçime sokmak istiyor.Ve E3 2015 fuarında minecraft hologram şeklinde sunuldu.Oynayan kişi el hareketleri ve ses komutları ile oyunu oynayabilecek.Hololens böylece bitmiyor.Hololens yapıların içini ve yeraltını...
  4. emrytk55

Minecraft PE Güncellemeleri

Arkadaşlar yorumlarınızı değerlendirdim haklısınız.Bir araştırma ile Konuyu 0.11.0 güncellemesine çevirdim.
  5. emrytk55

Minecraft PE Güncellemeleri

BETA 3'de Düzeltilen Hatalar - MobSpawner'ı kırmaya çalışınca oyundan atması - Bazı zamanlarda yaşanan aynı anda 2 skin yükleme - Eşyalarıyla birlikte Fırın kırınca oyundan atması - Oyunda başka bi kişi olduğunda haritadan çıkınca oyundan atması - Oyuna girince bulutların oluşurken hata...