emreucan2003 kullanıcısının son içeriği

1. emreucan2003

Minecraft cs_err_pid Hatası [ÇÖZÜLDÜ]

Sorunu çözmüş bulunuyorum. Canım bilgisayara format atan arkadaşım chipseti indirmeyi unutmuş ve ekran karti driverini 32 bit yüklemiş. Hepinize destekleriniz için teşekkür ederim.Sorun çözülmüştür konu kilit :)
  2. emreucan2003

Bilgisayara daha geçen format artırmıştım düştüğüm hallere bak cilidriyorm şu an
  3. emreucan2003

Evet, hem bilgisayar yeniden çökme yolunda hem de artık sistem geri yükleme yaptığımda başarısız oldu diyor.
  4. emreucan2003

Evet, korktuğum başıma geldi.
  5. emreucan2003

Tekrar bilgisayarı göçertmek istemiyorum da denemekte fayda var.
  6. emreucan2003

Pardon :D Windows7 Professional
  7. emreucan2003

Tekrar sistem geri yükleme yapınca donma sorunum düzeldi. Bilgisayarım 64 Bit, Masaüstü.
  8. emreucan2003

Merhabalar, geciktiğim için özür dilerim : Asus R7 265 Series. Bilgisayarım çökmüş durumda hiçbir yere hiçbir şekilde giremiyorum kitlenip kalıyor hepsi sistem geri yüklemesi attıktan sonra oldu.
  9. emreucan2003

Sonra bir sorun çıkmasın da çok kasiyor şu anda da zaten. Kasmayi acilen düzeltmem gerekiyor.Bu şekilde bir işlem yapmam içten bile değil.
  10. emreucan2003

Tam olarak ne yapacağız ekran kartı ile ben de hızlıca yapabilirim geçtiğimde.
  11. emreucan2003

Asus R7 bir şey idi müsait olunca tam ismini atabilirim.
  12. emreucan2003

Tek yaptığım arkadaşın dediği idi. Sadece sürücüyü güncelleştire tıkladım pcyi kapatıp açtı ve bu hata geldi. Şimdi sistem geri yükleme yaptm bu sorun düzeldi ancak çok kasiyor pc delirecegim o hata düzelmis ama.
  13. emreucan2003

Güncelledim ancak üzerinde bir sarı ünlem işareti var ve ''Windows bu aygıt için gereken sürücülerin dijital imzasını doğrulayamıyor. Yeni yapılan bir donanım veya yazılım değişikliği hatalı imzalanmış veya bozuk bir dosya veya bilinmeyen bir kaynaktan gelen kötü niyetli bir yazılım yüklemiş...
  14. emreucan2003

1.8 ve üstü sadece (sanırım).
  15. emreucan2003

Hem program kaldırdan hem de %appdata% dan kaldırdım.