emre123456789123456 kullanıcısının son içeriği

1. E

Survival serverim için builder ve pluginer araniyor.

skypen doğru değil. yoksa :D Annemi kzııyor :DDD
  2. E

Birazdaha aciklayici olabilirdiniz.
  3. E

Skype adresini yanlismi girdin?arama sonuclarinda cikmiyor.
  4. E

Selam arkadaşlar survival sunucum için bir pluginer,birde builder ariyorum.şu formu doldurursaniz sevinirim: AD SOYAD YAŞ SKYPE KAÇ SENEDEN BERİ MC OYNUYORSUNUZ ONLİNE SAATTİNİZ Komut bilgisi ve yaptiginiz buildler:
  5. E

ZeusTurk /%90 Survival,Emek/Timber Mod/Köylü Ticareti/Ne bekliyorsun durma!/GÜNCELLENDİ SERVER!

Market olduğu için :( Hayır açık,ip'yi doğru girdiğinize emin olun. Düzenlendi!
  6. E

Arkadaşlar yetenekli bir builder ve,pluginer arıyorum...

doğru söylüyorsun bidakine öyle yapıcam :(
  7. E

Arkadaşlar yetenekli bir builder ve,pluginer arıyorum...

Fazla uzatmayacağım: 1 tane builder 1 tane pluginer arıyorum. ben yapabilirim diyen bu servere gelsin:46.20.1.98:1175 (alımlar bitmiştir!!!!)
  8. E

ZeusTurk /%90 Survival,Emek/Timber Mod/Köylü Ticareti/Ne bekliyorsun durma!/GÜNCELLENDİ SERVER!

Selam arkadaşlar bugün sizlere ZeusTurk'ü Tekrardan tanıtacağım; spawnı,ormanı baştan yaptık. ServerÖzellikleri; * 2GB Ram (gerektiğinde artırılacak.) * Server 20 kişilik. * ip adresimiz:46.20.1.98:1175 Sunucu Özellikeri; *Chest command plugini aktiftir. *Köylü ticareti aktifdir. *Timber...
  9. E

Profesyonel Builder Aranıyor >İçeri>

Emre benim servere gelmek istermisin?
  10. E

Servere 2Builder,1Admin Alınır

Bana acil güvenilir 1 ya da 2 pluginer gerekli. Hemen serverin bitmesi gerek alım için aşağıdaki formu doldurmanız yeterliir. Ad: Yaş: Skype: Deneyimleri: Kaç yıldır mc oynuyorsun: W.e W.g bigin nasıl ? : Oyundaki nickiniz: Plugin bilgisi: Bu form u doldurduktan sonra seçilenlere geri...
  11. E

Servere 2Builder,1Admin Alınır

#color=red SELAM MİLLET. Ben 2,3 gün önce server açtım kendim tasarladım ama beğenmedim şimdi hazır spawn yükleyip baştan yapmayı planlıyorum.Bana bu konda yardım edebilcek kalıcı 2builder ve 1admin alınır. Skype:Emre Burak Şengör ekleyin skype de konuşuruz