Emre Sancar kullanıcısının son içeriği

1. E

Oha Minecraft'a Bakın..!

Birincisi Deep freezen ne işe yaradığını kısaca yazdım ikincisi ccleaner virusleri siler geçmişi siler dedin ben sistem temizleyicisi dedim aynı şey üçüncüsü advanced system care sistemi hızlandırıcı ve ccleanr gibi sistem temizleyicisdir dedim sende aynı şeyleri dedin Sen ne kadar uğraşırsan...
  2. E

Kurduğum serverda karakterler sürekli zıplıyor

Ben Onu görmedim bundan sonra yazilarin tamamini okuyup cevap vericem
  3. E

Kurduğum serverda karakterler sürekli zıplıyor

Eğer Oyuna Girince sohbet bolumunde /register yazıyorsa /register şifre şifre bunu yazsınlar şifrelerini iki defa girsinler servera bir dahaki girişte /login şifre yazarak oynayabilirler
  4. E

İlk orjinal oyununuz ?

Cracklar ne güne duruyor oyuna hayatımda para vermedim
  5. E

Oha Minecraft'a Bakın..!

Sende bunu aklına sok
  6. E

Oha Minecraft'a Bakın..!

Kurduklarının hiçbiri antivirus programı dğildir Daha çok internet cafe tarzi yerlerde müsterilerin bilgisayarlara yazilimsal olarak zarar verilmesini engellemek amaciyla kullanilmaktadir.Deepfreeze kurulu bir makinede yaptisiniz tüm değiisiklerin (program kurma, belge kaydetme, dosya silme...
  7. E

Kendi skinimi nasıl görürüm

indirdim zaten
  8. E

olmuyorrrr yardım edecekseniz doğru düzgün edin
  9. E

Olmuyor f5 tuşunun işlevi tarayıcıyı açmak tarayıcıyı açıyor:blase:
  10. E

Arkadaşlar benim iki sorum olucak 1 sorum:İnternette video izlerken bazı arkadaşlar kendi skinlerini hangi tuşla görebiliyorlar daha iyi anlamanız için resim: 2.soru:Arkadaşlar f3 tusuna basınca koordinatlar gözüküyo ben f3 basınca bilgisayarım kendi işlevini yani parlaklığı açıyor bunu nasıl...
  11. E

En Kolay DIAMOND Bulma Yöntemi [RESİMLİ]

ayarlar nasıl yapılıyor soylermisiniz
  12. E

Yardim Edermisiniz

saol
  13. E

Yardim Edermisiniz

Peki kendime nasil server acabilirim
  14. E

Yardim Edermisiniz

uye oldum ve girdim hareket edince canim gidiyor ve basladigim yere geri donuyorum