emkaan123 kullanıcısının son içeriği

1. emkaan123

vay be hey gidi günler

vay be hey gidi günler
  2. emkaan123

Sagomu Cezamı

Bence tartışılmaz çünkü 2 side türkçe rapi tanıttı + yaptıkları tarz değişik biri melankolik biri battle tarzı
  3. emkaan123

Bilgisayarımın kasması

Dolu hp programı var hepsini engellersem sorun olurmu ? biraz saçma oldu soru ama
  4. emkaan123

Bilgisayarımın kasması

Pc ye yeni format attığım halde görev yöneticisnde 73 işlem var ( marka hp) bunun daha az olması gerekiyor benim bildiğim oyunlardada kasıyor mesala deadpoolda bilgisayar özelliklerini sıralıyorum 1- 2-3 gb ekran kartı 2- 4 gb ram 3- intel core i5 4- 2.4 ghz 5- intel hd grapichs family...
  5. emkaan123

Herkes sevdiği anime-anime karakteri yazsın

Evet kısaca herkes sevdiği anime-anime karakteri yazsın. ilk ben başlıyorum One piece
  6. emkaan123

Doctor Who?

Gidiyor amy pond geliyor ondan sonrada Sufleci kızı araştırıyo :)
  7. emkaan123

yaşım 16 boyum uzarmı ?

benimde yaş 13 boyu 1,75 basket kursları varsa çevrede git baya faydasını görürsün hem boy atma hemde spor bakımından :)
  8. emkaan123

Oyun isreğim var.

Arkadaşlar oyun çıktı ama baya kasıyor, sistemden kaynaklanmıyor onun üzerinde çalışıyorlar. Crackli paylaşım yapmakta yasak bildiğim kadarıyla :(
  9. emkaan123

League Of Legends ARAMcılar

Ben oynuyrum ekle: Phukaos
  10. emkaan123

HP Quick Web

Merhaba arkadaslar bugun sansa bir sey buldum HP marka laptopum kapaliyken tuslara bastim ve bilgisayar acildi ama Win7 olan pc `HP Quick WEB` diye bir seyle acildi `HP Quick WEB` nedir Anlatirmisiniz
  11. emkaan123

HERKESE İNTERNET EXPORLER HIZINDA TATİL DİLERİM :D

internet explorer derki :Tatile daha 4 ay var :)
  12. emkaan123

Oyun Önerisi: Block Story

Arkadaşım zeka seviyeme inemessin ancak çıkabilrisin ama bırak şimdi , dediğim gibi oldu bu konuya yorum atan birinden buldum.
  13. emkaan123

Oyunu beğenen sadece ben değilimdir yorumları oku bunca kişiden birinde link vardır Not:Zihniyetin eksik harcanıyorsun burada.
  14. emkaan123

Çok zekisin :)
  15. emkaan123

The War Z Oynayacak Eleman Arıyorum!!!

Ben oyunu 2 ay önce filan satın almıştım şimdi diğer pc ye yüklüyorum oyunu oynarız belki ve 4gb ram 2gb ekran kartı bu pc de kasmaz dimi ?