eminsemiz kullanıcısının son içeriği

1. E

mc.smz.istanbul || SMZ Survival MC ||1.11.x ||

Merhabalar değerli Minecraft oyuncuları. Önceden Açmış oldugum minecraft sunucularını çeşitli sebeplerden(İnternet , Disk Arızası vs...) sebeplerden dolayı kapatmak zorunda kalmıştım. Şuanda Yurtiçinde Kiraladıgım sunucu ile tekrar sizlere güzel bir survival keyfi yaşatmak amacıyla yeniden...
  2. E

SMZ Minecraft Server/7-24 Açık/-Survival-Faction 1.8.x ve MC PE 0.11.0 Survival Server

sunucular bölgesel elektirik nedeniyle kapalıydı tekrar onlineyizMinecraft Pocket Edition 0.10.5 sürümü için Sunucu Açılmıştır==smz.noip.me:19132 Sunucu Geliştirme Aşamasındadırbugunki elektirik arızası nedeniyle kapalıydık sunucu yarın sabaha online olacaktırbölgesel elektirik kesintisinden...
  3. E

Smz MCPE Full Survival Server//Sürüm:0.10.5

eski versiyonlardaki sunucularin az olmasindan dolayi su anda bu surumdeyiz ileriki tarihlerde update edecegiz illaki. keyifli oyunlarsunucumuz teknik bakımdan sonra onlinedir keyifli oyunlar .
  4. E

Smz MCPE Full Survival Server//Sürüm:0.10.5

Merhabalar Arkadaslar Normal Minecraft Serverimiz Ardından Pocket Edition Sunucumuzu açmaya ve geliştirmeye karar verdik şu anda beta aşamasındayız Sunucda Survival Sistemini etkileyecek plugin bulunmamaktadır.Sunucuyu sade şekilde tutmaya çalışıyorum Sunucumuzu yavas yavas geliştirmeye...
  5. E

SMZ Minecraft Server/7-24 Açık/-Survival-Faction 1.8.x ve MC PE 0.11.0 Survival Server

sunucu bolgedeki kablo arizasi nedeniyle kapalidir internet gelince konu altina bilgilendirme yapilacaktirsunucu tekrar online olmuştur
  6. E

Merhaba Değerli Arkadaslar 1 Yıl Önce Evdeki Sunucumun Çökmesi ve İnternet Sıkıntılarımdan dolayı MC Serveri Kapatmak Zorunda Kaldım. İnternet ve Bilgisayarı yeniledikten sonra sizlere tekrar kaliteli bir survival sunucu sunmaya karar verdim.Server Tamamen Kendi Evimden ve Altyapımdan...
  7. E

SMZ HOSTİNG 1.7.2 SURVİVAL SERVER||BUKKİT 7/24

Sunucumuz 5 ay ilerleme kaydememesi sebebiyle kapatılmıştır.Gelen Gelmeyen Herkeze Sonsuz Teşekkürlerimi sunarım :)
  8. E

aşırı küfür kullanmaktan dolayı banladım seni küfür etmeyeceksin uyarmıştım.
  9. E

skypeden ekle smzhosting burdan yardımcı olayım sana
  10. E

banın açıldı
  11. E

server lag skıntısı için görüntülenen alan 3 CHUNK düşürüldü ve girş yapabilen oyuncu sayısı 7 olarak ayarlandı :) giriş sayısı için çok üzgünüm ileride lag olmaması durumnda artırabiliriz :)
  12. E

bn kendime hosting diyorum önceden web site için server bu idi sonradan o bitince minecraft kurdum o adla devam etmek istedim :)
  13. E

server ram 1,5 gb çıkarılmış olup kapanmalar giderilmiştir.//eski oyuncularımızı yeniden davet ediyorum :)
  14. E

İyi Bir Sunucu Olmak İçin Yapılması Gerekenler.

ıp vermektense server konusunu paylaşayım https://forum.gamer.com.tr/forumlar/minecraft-t%C3%BCrk-amat%C3%B6r-sunucular%C4%B1.56/
  15. E

İyi Bir Sunucu Olmak İçin Yapılması Gerekenler.

evet konunuz gerçekten çok güzel event konusundada gerçekten çok iyi değinmişssin kendi sunucumdada topluca ormana girmek madenler kazmak daha eğlenceli ve daha hoş oluyor :) sizleride sunucuma beklerim