emcbag kullanıcısının son içeriği

1. emcbag

Modlu servere girerken crash almam

yüklü zaten modpackten yükleyip giriyorum hiçbir şey demeden kapanıyor preyim
  2. emcbag

Modlu servere girerken crash almam

Direwolf 20 paketinde ve bazı paketlerde servere girince crash alıyorum normal survival oynuyabiliyorum sorun ne lütfen yardım edin
  3. emcbag

Play.KingFaction.Com Türk Resmi 1.7.x / 1.8.x Sunucusu

tebrikler ama builder eksiğiniz var ma felan yok olsa çok güzel olur ayrıca hexxit olduğu anlaşılmıyor bile hexxit itemlerinin satıldığı market lazım
  4. emcbag

metehan istersen ingiliz cracked bir tekkit classic server biliyorum beraber oynıyabilirz evim...

metehan istersen ingiliz cracked bir tekkit classic server biliyorum beraber oynıyabilirz evim flnda var serverde türklerde var
  5. emcbag

bende emre :D

bende emre :D
  6. emcbag

ya galiba ban yedim yada sw kapndı neden ban yedim ID:IronXD1999 yazarsanmız sevinirim

ya galiba ban yedim yada sw kapndı neden ban yedim ID:IronXD1999 yazarsanmız sevinirim
  7. emcbag

olmuyor fazla hızlı gidiyor sürekli zıpladığı için

olmuyor fazla hızlı gidiyor sürekli zıpladığı için
  8. emcbag

tekkit serverinizde oyunyordum jetpackleyken net gitti arık sw ye girdipimde I cant fly server...

tekkit serverinizde oyunyordum jetpackleyken net gitti arık sw ye girdipimde I cant fly server gibi bir şey yazıp oyundan atıor iletişime geçersen sevinirim skype : emcbag yardımcı olursan sevinirim MinecraftID: IronXD1999
  9. emcbag

Snapshot Snapshot 14w02a/b

bence hızla gelişmeli minecraft denilen hergün en az 3 4 saat oynadığım oyun herşeyi yaptım zevk alamıyorsunuz yenilik iyidir her zaman ama bence zindanlar çoğaltılmalı zindanlarda barbarlar feln olmalı ne bilim saldırgan köy savunmasız köy demirci köyü vs gibi şeyler eklenmeli (haksızmıyım...
  10. emcbag

forge konusunda pcdeki bozuklukdan dolayı herşeyi çzen bir ikli var premium+tecnich launcher :D

forge konusunda pcdeki bozuklukdan dolayı herşeyi çzen bir ikli var premium+tecnich launcher :D
  11. emcbag

forge hatası (bahse varım böyle bir şey görmediniz)

tecnich launcher işime yaradı (premium aldım :D ) crack için teknik launcher varmı bilmiyorum okuyup yardım etmek isteyen herkese teşşekürler hexxit tekkit gibi şeyleri çok rahat oynuyorum şiidetle tecnich launcheri destekliyorum 73 mod var texxite bir gram dahi kasmıyor
  12. emcbag

özür dilerimbeyler cevap gelmiyor ne yapcam bir yardım edinbeyler sağolun tecnich pack ile sorun çözüldü yardım etmek isteyen herkese tşk
  13. emcbag

beyler şu forgeyi kurdum team extreme launcher kullanıyorum http://******/673885/http://files.minecraftforge.net/maven/net/minecraftforge/forge/1.6.4-9.11.1.964/forge-1.6.4-9.11.1.964-javadoc.zip forge adresi kullandığım orijinal siteden indiriyorum kaç kez silip yükledim olmuyor format bile...
  14. emcbag

beyler çözümü yazarsanız çok sevinirim