Elanur1 kullanıcısının son içeriği

1. E

SugarNetwork Kuruluyor l Bu Gece 24:01'De Serveri Acicağız l Takim Kuruluyor l

Adınız : Kenan SoyAdınız: KORKMAZ Yaşınız: 16 Hangi Rütbeyi İstiyorsunuz: Builder veya Admin Olabilir Bu Rütbede Ne Gibi Yetkinin Bulunmasını İstersiniz: Ben oyunculara yardım edebiliyim o bana yeter Nerelisiniz: Amasya Skyp / Telefon Numarası : kenan05054
  2. E

||[ MineTurkey ]|| MineTurkey Yetkili Alımları.(Mimar)

:notch:Adınız : Kenan :notch:SoyAdınız : Korkmaz :notch:Yaşınız : 16 :notch:MineCraft Tecrübeniz (Yıl) : 5 YIL :notch:Mimarlık İçin Gerekli Olan Pluginler Hakkında Bilginiz (WorldEdit V.b) : W.G W.E Çok iyi biliyorum :notch:Mimarlık Tecrübesi (%) : %96 :notch:Yaptığınız En İyi 2Çalışma...
  3. E

Alim Varrr içeri girde bak !!!!!!!

Adı: Kenan soyadı: Korkmaz yaş: 16 oyundaki ismin: leqend05 skype ismin: kenan05054 Eklerseniz konusabiliriz Hocam
  4. E

Akgül bilişim Artık Minecraft Sektöründe !

Merhaba, Akgül Bilişim Artık Minecraft Sektöründe Yerini Aldı. Akgül Bilişim İnternet Hizmetleri Size Ucuz Ve Uygun Fiyatlarla Size Minecraft Server Veriyor ! Ücretsiz Kurulum Ve Destek Ücretsiz İnternet Sitesi Ve Tasarım (.Tk) %99.9 Uptime ! 7/24 Ticket Desteği Özel 2013 Akgül...
  5. E

bilmiyom :S

bilmiyom :S