Einshine:=? kullanıcısının son içeriği

1. Einshine:=?

Geçmişim tam bir çöplük.

Geçmişim tam bir çöplük.
  2. Einshine:=?

Huylarımdan kurtulmam lazım . Yardımı olanlar içeriye !

Kendimde cs:go olsa atardımda ... Ama aklımdasın bir ara cs:go atıcam
  3. Einshine:=?

Huylarımdan kurtulmam lazım . Yardımı olanlar içeriye !

Evet arkadaşlar başlıkta dediğim gibi türlü türlü huyum var . Bir çoğu geleceğimi etkiler . Önemli olarak : Ders çalışamıyorum , ders çalışınca uykum geliyor ve sıkılıyorum . Ders ağırlaşıyor artık ! Diğer bir konu ise : ÇOK SAÇMA BİR Sorun ama bir insana yardım etmeden duramıyorum ! O...
  4. Einshine:=?

Çocukluğumuzdan Kalma Çocuksu Saflıklarımızı İtiraf Ediyoruz :D

Normal bir yaz günüymüş . Ben televizyon izliyormuşum . O yıllarda yeni tuvalet eğitimimden çıkmışım . Sonra televizyonun önüne bir kaka yapmışım . Annemlerde mutfakta . Sonra misafir kapıyı çaldı . Bunu görünce kahkaya boğuldular . Ondan sonra kaç sene bez giydim :S
  5. Einshine:=?

50 Yıl sonra ne olabilir?

50 yıl sonra insan ırkının sonunu çıkaracak bir ırk çıkar . Bunlar titan olarak adlandırılır . Titanların tek zayıf yönleri ise enseleridir . Bize silah kullanmayı ve uçmayı öğretirler . Devleri öldürerek topraklarımızı geliştiririz . Sonra muazzam bir dev ortaya çıkar tüm yerleşim alanlarını...
  6. Einshine:=?

minecraftı ilk açtığınızda ne yaptınız ?

Oyuna ilk başladığımda ağacı kırmıştım boş boş dolaşıyordum . Görevde Çalışma Masası yap diyordu 1 günümü ona harcadım . Sonra internetten videolar vs . izledim . İlk kılıçımı yaptığım tarih bile var elimde : 17.10.2012
  7. Einshine:=?

Çekiliş ▌Yılbaşına Özel Terraria Çekilişi!

Adını: Oğuz Ali Soyadınız:****** Steam'iniz var mı?:Var Steam leveliniz?: Bilmiyorum -_- Steam ID'niz?:anselmopantera4 ( oguzcan546 )
  8. Einshine:=?

Premium Alma Sırası Sizde ... Sadece 10 TL ...

Gereksiz post yapmayalım beyler .
  9. Einshine:=?

Yaptığım Tüm Crafting İdeasler

Bunlar nerden yapılıyor aklımda fikir varda -_-
  10. Einshine:=?

Premium Alma Sırası Sizde ... Sadece 10 TL ...

Findikciknk kardeşim adamlar premiumu skin değiştirmek için alırlar . Ve o skin değiştirmiyor ama serverlara girenleri biliyorum . bir ara 500 tane falan millet buldu . büyük ihtimal oldan veriyorsundur
  11. Einshine:=?

s

Post kasma çabaları ... Rapor edildi
  12. Einshine:=?

İlk Mine-İmator Çalışmam

Çok hoş ve güzel olmuş . İlerde videolar yapıp gelişmiş bir animasyon kanalı olabilirsin
  13. Einshine:=?

Benimle Ftb Premium serverlarda oynayacak varmıdır acaba ? ( Skypeye gerek yok )

Evet arkadaşlar başlıkta dediğim gibi premium serverda ( herhangi bir ftb modpack . lite , ultimate , unleshed , unhinged vs ) oynayacak varmıdır . skype zorunlu değildir . Oynamak isteyen özel mesaj olarak bana atsın ;)
  14. Einshine:=?

Bütün Crafting ideaslarım

Var işte o zaten . Bir mod vardi herşeyden oluyordu . adi paxeldi aletin. Lapisten falan paxel vardı