Egzotiksever kullanıcısının son içeriği

1. Egzotiksever

Forum Gamer'in adıyla zıt düşmesi.

Şahsen dediğine katılmıyorum. Kayan konularda da görülebileceği üzere Minecraft ile ilgili tek içerik seninki. Diğerleri de Gamer ekibi veya forum üyeleri tarafından açılmış içerikler. Ayrıca yeni açılan konuları da takip ederseniz bu dediğimi biraz daha anlayabilirsiniz, teşekkür ederim. 10423...
  2. Egzotiksever

Kanlı Ay

Mavi Ay, bir yerde okuduğuma göre 150 yılda 1 oluyor. Tam emin değilim.
  3. Egzotiksever

Kanlı Ay

Kuzey Amerika hariç her yerden gözükebilecek.
  4. Egzotiksever

Kanlı Ay

Ayrıca; Mars ve meteor yağmuru da gözlemlenebilecek.
  5. Egzotiksever

Bugün Gekolar ile ilgili bir konu gelecek, yeni başlayan hobiciler için yararlı olacağını...

Bugün Gekolar ile ilgili bir konu gelecek, yeni başlayan hobiciler için yararlı olacağını düşünüyorum.
  6. Egzotiksever

KONU TAKVİMİ PAZARTESİ: - SALI: Ölümcül Yılanlar ÇARŞAMBA: - PERŞEMBE: Gerçek mi? CUMA: Harika...

KONU TAKVİMİ PAZARTESİ: - SALI: Ölümcül Yılanlar ÇARŞAMBA: - PERŞEMBE: Gerçek mi? CUMA: Harika Evciller CUMARTESİ: Evde Besle!: Yılanlar PAZAR: -
  7. Egzotiksever

Gerçek mi?: Pigbutt Solucanı #2

"Gerçek mi?" serisi, sizleri yaşayan en garip canlılarla tanıştırıyor ve onlar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. Bugünkü misafirimiz ise biraz uzakta yaşayan cinsten! Sizleri okyanuslarının dibinde yaşayan bir canlıyla tanıştırmak istiyorum: Pigbutt solucanı! Evet, ismi biraz değişik...
  8. Egzotiksever

Dikenli Çalı Engereği

Sizleri harika bir sürüngenle tanıştırmak istiyorum: Dikenli Çalı Engereği! Kendisi bir yılan ama ne yılan! Kendine yapraklardan bir zırh örmüş gibi. Sakallı Ejder'in sakallarına benzer yapıdaki vücuduyla harika görünen bir canlı. Güzel göründüğüne bakmayın, zehirlidir. Fakat Orta Afrika'da...
  9. Egzotiksever

Gerçek mi?: Aksolotl #1

Hemen o balığı da tanıtalım :)
  10. Egzotiksever

Tamamdır! :para:

Tamamdır! :para:
  11. Egzotiksever

Gerçek mi?: Aksolotl #1

Sizi uzaklarda yaşayan bir tür ile tanıştırmak istiyorum: Aksolotl! Kendisi Meksika'da yaşayan köstebek semender türünün en bilindik canlısı. Aksolotllar tüm hayatlarını suda geçirir. Yüzlerinden gülümseme eksik olmaz. Aksolotl evde kolayca besleyebileceğiniz bir canlıdır. Akvaryum Aksolotl, en...
  12. Egzotiksever

Fortnite Taktikleri | Rehber Tadında! (Detaylı Konu)

Stajyerliği hak etmişsin, lezzetli bir konu!
  13. Egzotiksever

Görevinizde başarılar dilerim efenim.

Görevinizde başarılar dilerim efenim.
  14. Egzotiksever

@AdexTR "Hayvanlar Alemi" adlı bir kategori olsa ne iyi olurdu değil mi?

@AdexTR "Hayvanlar Alemi" adlı bir kategori olsa ne iyi olurdu değil mi?