EfeArda kullanıcısının son içeriği

1. EfeArda

Kingdom RolePlay [1.8.X-1.12.2] [HARDRP][MEDIEVALRP] [BUYULER]

Teşekkürler konu tasarımı bana göre sunucu sahibi olmasam güzel gelmezdi çünkü bütçemiz çok fazla ayırmadık yeni başladığımız için bu işe fakat sevmenize sevindim böyle 500 lira 1000 lira ayrılmış sunucular var üstte onun gibi eleştiri yapanlar olmuş fakat yine de canları sağolsun iyi günler...
  2. EfeArda

https://**********/gAnkJzANeR Bu Adresten Gelebilirsiniz Dostlar Discord gg Engellendiği Için Sondaki Kodu Yazmanız Gerekmektedir Veya EfeArda#2843 Adresini Ekleyebilirsiniz
  3. EfeArda

Tabi ki eleştirilere açığız şu an bu sunucu ilk deneyimim olmadı fakat role play olarak ilk deneyimim oldu harita da schematic aldığım doğrudur çoğu yerde paralı çoğu yerde ücretsiz şekilde bulmak kolay fakat haritanın düzenlenmesi konusu var usta bir mimar ekibim malesef yok şuanki fotoğraflar...
  4. EfeArda

Bakın imla hatasına bir şey diyemem konu tasarımına diyemem fakat hikayemiz gelişmeli hikaye yani smp sunucuları gibi değil şu an mesela Kral V.Carl adındaki karekter yaşamıyor çünkü gelişmeli rolde CK yani Character Kill yediğinden dolayı karekter silindi V.B şeyler oldu fotoğraflar eski...
  5. EfeArda

https://**********/gAnkJzANeR Buyrun
  6. EfeArda

Formumun Onaylandığını Farketmemiştim Kusura Bakmayın Yeniliyorum
  7. EfeArda

Kingdom RolePlay - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Sunucumuza ait karelere geçmeden önce hikayesini paylaşmak isterim. Sunucumuzda resmi olarak 3 adet krallık , topluluk vardır. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -...