ediktepe kullanıcısının son içeriği

1. E

DÜNYA'DA İLK VE SON SERVER HEMEN SENDE GEL...

yazık. ilk ve sonmuş. ozmn sonoyuncu ne?
  2. E

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

server çok güzel. her gün oynuyorum. skyblockda eklerseniz 10 numara olur :)
  3. E

#1 MC.MUZCRAFT.COM | \⎝⧹ FACTION ⧸⎠╱ | Java 1.8 - 1.20 & Bedrock 1.20 | Yeni Haritalar & Yeni Minigames Etkinlikleri!

Serverda oynadım. Güzel düşünülmüş. Factiondan sıkılan OITCye Hungergamese girior. Ama Hungergames'e 1-2 tane daha arena yüklenmeli bence. OITC arenası da lazım
  4. E

Minecraft Pocket Edition 0.6.0 Android APK

Selam. Öncelikle upload için çok teşekkürler. Bende acaba ne zaman androiid mc ye güncelleme gelir diye bekliyordum. Birde Android minecraft'a göre N0DUS bulabilirmisin :hihi:
  5. E

Türkçe Plugin Paketi

bir şey sorucam ben bu linklere basıyom ama beni yine buraya yolluyo yardım edermisiniz
  6. E

DeathCraft Hamachisiz Server

DeathCraft serverimiz kesinlikle hamachisizdir. Server yeni olduğu için map tam değildir builder aranmaktadır. Kadro: [Üst Kurucu]Kirad (Panel) [Üst Kurucu]ashashinand (Panel) [Kurucu]Ahmetyusuf (Paneli Team Viewer ile kontrol ediyor.) [Kurucu]SoldierDan (Paneli Team Viewer ile kontrol ediyor.)...
  7. E

Yeni Server Kurdum Beyler Admin Alınır Pluginden Iyi Anlayan

ben çok iyi anlarım böyle şeylerden oyundaki adım SoldierDan ne sorarsan bilirim admin olabilirim