edergo kullanıcısının son içeriği

1. edergo

Has

Has
  2. edergo

Ne değişmiş koca forum

Ne değişmiş koca forum
  3. edergo

Seneler sonra rastgele hesabımı aratırken, belki seneler önce en son giriş yaptığım profilimde...

Seneler sonra rastgele hesabımı aratırken, belki seneler önce en son giriş yaptığım profilimde gördüm, heyecanla selamlıyorum ❤️
  4. edergo

erved.

erved.
  5. edergo

Horted. [img]

Horted.
  6. edergo

Za.

Za.
  7. edergo

Belirsiz bir eklenti yüzünden sunucu kapanıyor.

:D Bu konu için üzgünüm. Batıhost eski makinemin lisansını uzatmıştı ama bu sefer uzatmadı. En baştaki authmeyi silince sunucu çalışıyor :D Ama authme olmazsa site ile sunucuyu bağlayamam ve güvenliği sağlayamam. Diğer eklentiler authme kadar başarılı değil ve site ile bağlanmıyor.
  8. edergo

Belirsiz bir eklenti yüzünden sunucu kapanıyor.

Arkadaşlar sunucum'u authme + siteme bağlamak istedim fakat yapamadım, hep farklı bir sorun çıktı. Normalde çalışan sunucuyu azıcık düzenledim, normalde bir hatadan crash yiyip kapanan sunucu şimdi hata almadan kapanıyor.
  9. edergo

[yardım] Sunucu acılırken bir kod yazılması lazım otomatik

on load: wait 1 seconds execute console command "/cr reload" Bu olmuyor mu? :D
  10. edergo

SonKorsan MC AxiTR En İyi Sunucusu

Zevkine sunucu açan birisi, insanlara kaliteyi tattıramayan birisi... Sizin gibiler 1 sene emek verir reklam ile gelişir, bizim gibiler senelerini verir saygı ile gelişir...
  11. edergo

SuperMC.nitrado.net |Koylu Takas|Kasa Sistemi|TreeAsist Mod|EfektMenüsü|HerGunYenilik|ZorMoblar

Ben bu tarz sunucuları en son 2012 de görmüştüm... Lütfen TDK'yı baştan sona inceleyiniz...
  12. edergo

SonKorsan MC AxiTR En İyi Sunucusu

Oy bile vermeye gerek duymuyorum, sizin gibiler Türkiye'de "EMEK" adlı kavramı yok ediyor. Eleştirmeye bile gerek duymadım. İnşallah sunucunuz böyle kalmak yerine kapanır. Başarılar ^^,
  13. edergo

Küfür yiyip banlandım, JewelPVP

Ahah senin gibi bir önyargılı Türk daha... Kardeşim farkında değilsin galiba, bilerek bir oyuncu gibi girip bir kurucunun tepkisini ölçmek istedim. Zaten kendi sunucum var. Ayrıca bir insandan nefret ettiğini o insana söylemen ve derken beni bi gruba sokmuş olman pek hoş olmadı onu da söyliyim.
  14. edergo

MEB'in verdiği tablet

O değil de millet okullara Surface alıyor biz hala tabletteyiz -,-
  15. edergo

Küfür yiyip banlandım, JewelPVP

Ne konuda yalan söyledim kardeş? ^^, Ne yorumundan bahsediyorsun, sen forumla serveri karıştırmışsın xD