DustyPathway kullanıcısının son içeriği

1. DustyPathway

Concrete Blokları İle Yapılan Bir Çalışma

https://gfycat.com/DapperBlondEasteuropeanshepherd
  2. DustyPathway

Snapshot Minecraft 1.12 Ön Sürüm İndir, Minecraft Snapshot 17W06A!

Reddit'te bir oyuncu Terakota blokları ile çok muhteşem çalışmalar yapmış,http://imgur.com/a/W2GQT link bu. Beton blokları ise Piksel sanatçıları için çok çok iyi oldu. Slot kaydetme olayı güzel. Renk paleti de sonunda güncellendi.
  3. DustyPathway

Gönlüm hep seni arıyor,neredesin sen...

Gönlüm hep seni arıyor,neredesin sen...
  4. DustyPathway

Duyuru Gamer Yeni Yıl Etkinlikleri!

Herkesin şimdiden yeni yılını kutlarım,2016 gerçekten rezil bir yıl idi. 2017 umarız ki bir ''Yeniden Doğuş'' yılı olur herkes için...
  5. DustyPathway

Merhabalar Ben Geldim!

Eskisi gibi forum kullanılmıyor artık. Genelde Facebook grupları ya da Youtube'dalar.
  6. DustyPathway

steamden bir şey yazdım cevap ver. LUL

steamden bir şey yazdım cevap ver. LUL
  7. DustyPathway

Güncelleme Minecraft 1.11.1 & 1.11.2: Fişek Gücüyle Güncelleme!

Sert Esen Rüzgar değilde Hortum ismi daha mantıklı gibi.
  8. DustyPathway

''Akıllı değil Aklıllı'' ulan ya,benim eski hesabın banı açık olsa bende eski üye olabilirdüm :'(

''Akıllı değil Aklıllı'' ulan ya,benim eski hesabın banı açık olsa bende eski üye olabilirdüm :'(
  9. DustyPathway

Snapshot Minecraft Snapshot 16W50A, 1.11.1'in İlk Snapshot'ı!

Köylüler oyunun ikonlarından biri. Değiştirilmesi zor bence.
  10. DustyPathway

Geri döndüm YEEEY!

Ne ara 2015 üyelere eski denmeye başladı ? 2012-2013 zamanlarından isen eski derdim ben.
  11. DustyPathway

Snapshot Minecraft Snapshot 16W50A, 1.11.1'in İlk Snapshot'ı!

Sonunda şu Firework'ler bir işe yarayacak,Yay nerf'ü bayağı ağır,Iron Nugget oyuna eklendiğine göre artık Golemler Iron Nugget düşürecek gibi bir değişiklik gelebilir,bu da demir tarlalarına dolaylı bir nerf olabilir. Güzel güzel.
  12. DustyPathway

League of Legends Tank Heroları

Aralarından en çok Tahm Kench,Maokai ve Mundo'yu seviyorum,Tahm Kench hele hele üst koridorda tank olarak oynandığı taktirde hem eğlenceli hem güçlü.
  13. DustyPathway

Güncelleme Minecraft 1.11: Keşif Güncellemesi!

Herhalde 1.4'ten bu yana en iyi güncelleme olsa gerek.
  14. DustyPathway

Gamer: Minecraft Skin Yarışması.

Eskiden bayağı bir skin tasarlardım,şimdilerde pek oyuna giremediğim için tasarlamayı da bıraktım,bir ihtimal girerim belki yarışmaya.
  15. DustyPathway

Haber 2 Yeni Realms Haritası Karşımızda.

4 sene önce filan forum kendi Towny sunucusunu açacaktı ama fazla talep olmadığı için kapanmıştı.