DRAGON 68 kullanıcısının son içeriği

1. DRAGON 68

Serveri Açtık Alımlar Var İçeri >>>>

Boşuna yazmayın önce gelin diyolar sonra alım bitti diyolar .
  2. DRAGON 68

Sunucuya Bağlanılamadı Hatası

"Connection throttled ! Please wait before reconnection" Bu hatayı alıyorum serverlara bir türlü giremedim arkadaşlar bu arada 5 6 dakika beklememe rağmen giremedim.
  3. DRAGON 68

Usta Builder Yetki Alımı

Ad Okan Soyad Söğüt Yaş 14 Çalıştığı serverlar 7 - 8 serverda build 1 serverda adminlik yaptım Yapabileceklerileri= Mob area modu hariç nerdeyse tüm warplar Skype Okan.karatas2
  4. DRAGON 68

Server kapalı ?
  5. DRAGON 68

İşini iyi yapan arkadaşlar acil lazım Skype kullanımı zorunludur.

Builder Alımı Formu Ad Soyad: Okan söğüt Yaş: 14 Daha önceki tecrübeler: 7-8 serverda buildlik 1 serverda adminlik yaptım en son ruyacrafta buıldlık yaptım Online olabilme süresi: Ortalama 2 saat bazı koşullar hariç Yaptığı bir kaç build: pmden atayım veya serverda yapabilirim Skype Okan.karatas2
  6. DRAGON 68

Tam Takım Araniyor!/2 BUİLDER/1 MOD/Server Kapanma İhtimali Sıfır!

Ad: Okan Söğüt Skype: Okan.kartas2 Kaç Kere Yetki: 7-8 serverde build 1 serverda adminlik yaptım son olarak ruyacrafta buildlik yaptım Fotograf Koyarsaniz iyi olur: Pmden atabilirim,veya serverda yaparım
  7. DRAGON 68

Ad Soyad= Okan Söğüt Yas= 14 Skype= Okan.karatas2 İstediği Yetki=Builder Yetkili Olduğu Serverlar= 7-8 Serverda Builderlık yaptım 1 Serverda adminlik yaptım. En son ruyacrafta builder olarak çalıştım.
  8. DRAGON 68

Serverime Builder Arıyorum !

Form: Ad: Okan Yaş: Karataş Skype(gerekirse TS de olabilir): okan.karatas2 Minecraft'ı ne zamandır oynuyorsunuz ?: toplam 4 yıl 2 tıl online 2 yıl singelplayer Günlük kaç saat bilgisiyarda oluyorsunuz ?: belli değil Günlük kaç saat Minecraft oynuyorsunuz?: 2-3 saat eğer gerek duyulursa uzatırım...
  9. DRAGON 68

Play.TurkeyMC.com () Faction/PVP () Kafa Düşürme () BOSS +1.7.x 1.8.x geri Döndük Çabuk Gel!!!!

servera alım varmı ? Not : Spawn kötü olmuş.
  10. DRAGON 68

( 1.7.2 ) - MinePaxe - Lapisli / Açık artırma ! \ 24 Kişide VIP Çekilişi

Yanlış konu server Hub Moderator konu yerini değiştir!!! :notch:
  11. DRAGON 68

OTTOMAN-Online Rehber-pluginer Alımları

Rehber Alım formu: Adın: Okan Skype: Okan.karatas2 Yaş: 14 Mc Bilgin: 4 yıl 3 ü online Pluginer Bilgin: önceden 1,2 paket çevirdim genel komutları bilirim daha önce rehberlik yaptınmı: evt daha önce çalıştığın server: outeach,asstivecraft.,zümrütcraft kendine güveniyormusun : evet
  12. DRAGON 68

<-------->Reklamcı,Rehber Veya Pluginer Arıoyorsan Aradığın Konu<------->

Ad: Okan Skype: Okan.karatas2 Herhangi bir soruyu skypemdan sora bilirsiniz
  13. DRAGON 68

Admin aranıyor Nitrado Güvencesiyle

Yukardakilerden en iyisi Abdullah dememesi lazım
  14. DRAGON 68

Admin aranıyor Nitrado Güvencesiyle

nerden anladın ?
  15. DRAGON 68

[Tekkit Classic Server Kuracağım] Builder/Moderatör/Admin Alımı [Tekkit Classic Server Kuracağım]

Admin Olmak İsteyenler İçin: Adınız*: okan Soyadınız: karataş Yaşınız*: 14 Skype*: okan.karataş2 Tekkit Mod ve Minecraft Bilginiz*: tekkit bilgim orta minecraft bilgim çok iyi plugin vs yaparım Bir serverde Admin oldunuz mu? Olduysanız Hangileri*: oldum bolucraft outeach yearcraft kabile craft...