dgknkrtc kullanıcısının son içeriği

1. D

MechanichCraft < 1.7.2 > [ Geri Döndü! ] [ Pet Sistemi ] Faction'un Kralı!

Admin daha demin gereksiz bir yere ban yedim server açığı bulunmuştu ve bende server açığından yararlanmamalarını söyledim ki normal yazıyla spam atılmıyordu bende bilgiyle attım banımı kaldırırmısınız? Hulk_Kinq ki bir daha yapmayacağım hakkında size söz verebilirim
  2. D

HERKESİN BAŞLAYACAĞI SPAWN POİNTİ AYARLAMAK

olmadı zind0 bir plugin varsa onuda yüklerim
  3. D

HERKESİN BAŞLAYACAĞI SPAWN POİNTİ AYARLAMAK

arkadaşlar bukkit server açtım fakat sadece kendi spawnpointimi ayarlayabiliyorum tüm oyuncuların orda başlayacağını naıs layarlayacağım
  4. D

**•٠· Paradise Craft ·٠•** **•٠· FactionWars/PvP/Survival ·٠•**

rehber olabilirim 9 serverde tecrübem var nickimi burdan yazmacayagim özelden atarım :)
  5. D

[Resimli Anlatım] Fraps ile Video Çekme

Bandicam daha çok işinize yarar hem satın almanıza gerek yok hemde 720p çekiyor satın almadan 10dk çekebiliyorsunuz fraps'te 30 saniye. :) bandicam daha çok işinize yarayacaktır.
  6. D

# Sirius Craft / Faction Wars - Survivor / Her cumartesi VIP yarışması / Rehber Alımı / Yarışmalar /

Adınız: Doğukan Yaş: 14 Nick: redone Kaç senedir minecraft oynuyorsunuz: 3 SiriusCraftta ne zamandır oynuyorsunuz: Yeni başlayacağım Günlük online süreniz: Hafta içi 3 -4 Hafta Sonu 9 10 Karakteristik özellikleriniz: çabuk sinirlenmem ve çok eğlenceliyimdir. Chatte aktif olup sorulara yanı...
  7. D

Best Craft Açıldı [faction]

Rehber Alımı İçin Form: Adınız: Doğukan Yaşınız: 14 İnsanlarla İyi Geçinebilir Misiniz?: Evet . kesinlikle Minecraft'ı Kaç Yıldır Oynuyorsunuz?: 3 Plugin Bilginiz (% Olarak): 83