devrimahser kullanıcısının son içeriği

1. D

[MinerStep] Apartman Işık Sistemi

da zorlarını istiyoruzzz :!
  2. D

Alttaki kullanıcıya soru sorma oyunu

alttakii tuvalet olmasa kakan gelse nereye yapardın
  3. D

cehennmin dibindeyim laptop kullanıyorum (cehennemin dibi bizim burda bir cafe )
  4. D

1 Saat Sonra?

zamanı 1 saat geriye almaya çalışacağım
  5. D

CTRL + V

Bir ara dediniz ki; yahu bu kız sardı şeker hamuruna, bu gelecek tarif gelmeyecek.. Haklısınız :) Aslında yayınlamak istediğim başka şeker hamurlu kurabiyelerimde var. Ama biraz ara vereyim değil mi? Ancak inanın bir hastalıkmış bu şeker hamurlu kurabiyeler. İnsan bir başladımı sürekli yapası...
  6. D

Resim çekmek için bir iquanayı bulan, ve kameraya bakarak gülümsemesini bekleyen fotoğrafçı gibiyim.sabırlı ve tuhaf Alttaki sence zeytinyağlı yaprak dolmasımı daha güzel yoksa kawazaki motorun kontak anahtarının şekline bakıp gülen çocuğun köpeğinin yediği zeytinyağlı yaprak dolmasımı...
  7. D

Atom Altı Bir Kozmos

devam et dostum bu müthiş
  8. D

Bedava Minecraft Server Açmak ( 7/24 )

lan sağol para kazandım le 14 dolarım var :D
  9. D

Hayallerinizdeki Şey [ İsmimler Renkli , Yazılar Renkli ! ] + Dan /rules Yazınca Kurallarin Cikmasi

süpersin dostum beğendim sende bunu beğen cok güzel bisi Bir : Biberli ve Domatesli Yumurta Büyükçe bir tavaya yağ domates ve biber koyup bir adet sigara yakıyoruz..Sigaranın külü yere düşmek üzereyken yumurtaları eklemenin zamanı gelmiş demektir..Sonra yımırtaları kırıp sigaramızı...
  10. D

Konuyu actığım icin özür dilerim

merhaba bukkitte istediğiniz alanı wgli (korumalı yapma)plugininin adı neydi? nasıl kullanılır ?1.2.5 hamachi bukkit icin olan birde spawn belirleme plugininin adı neydi ? nasıl kullanılır ? yazarsanız teşekkürler (forumu araştırmadan konu açmadım ama ismini bilmiyorum bu pluginlerin o yüzden...