D

Profil Mesajları Aktivite Gönderiler Hakkında Ödüller

• Abi hunger games pluginin 1.4.7 si varmı ben 1 tane buldum ama tabelalı ben otamatik başlasın istiyorum lütfen yardım edermisin
    DEvplus Bukkit sunucu kurmayı yapammıyorum yardım edermisin skype ekle lütfen skype Nick Hasan.blue
    Warp plugini yükledim fakat sadece oplar warpi kullanabiliyor nasil değiştirebilirim lütfen yardim
    Edit: Paylaştığınız permission ayarlarını aynı şekilde yaptım fakat eklediğim pluginleri permission dosyasına nasıl yapıştırabilirim yani neresine yaoıştırabilirim bilginiz varsa açıklayabilir misiniz?
    Pardon bir şey yardım edebilir misin acaba? oyuna başlayalı 2 gün oldu ve bayağı şey öğrendim. Arkadaşımla beraber hamachili oynamak istiyorum fakat şu plusbukkiti beceremedim yardımcı olabilir misin ?
    Edit: O sorunu çözdümde birtane daha sorunum var :D ben bu bukkit serverimda warp yapamıyorum ama setwarp yapabiliyorum bunu nasıl çözebilirim bilginiz varmı
    Ya Cok Özür Dilerim Sitede Yeniyim Ve Bukkit Server FootBall Mod Kuramıyorum teamviewer Yardım Edebilirmisim??
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…
  • Yükleniyor…