Despotables kullanıcısının son içeriği

1. Despotables

Don't Starve Together

Arkadaşlar Steamında bu oyunu olan varsa eklesin steamdan beraber oynayalım Steam id : Despotables
  2. Despotables

LalowwMC - Açıldık!

Konu Yeri Yanlış :sinirli:
  3. Despotables

20 yaş üzeri birlikte video çekmelik oyuncu arıyorum !

Tamam kendi yaşını belli ettin daha fazla bu konuyu da kirletme hadi iyi günler
  4. Despotables

Tamam abi bende özür dilerim tekrardan anlaşmaya bağlandığı iyi oldu olayların
  5. Despotables

Adam neden yalan söylesin güzel kardeşim sende biraz terbiyeli ol kaba kaba yazma adama tamam biraz ciddi konu ama salak saçma yorumlar atma sende.
  6. Despotables

Mesajlarımı düzenledim amacım kimseyi kırmak değildi böyle bir etkinliğin olması güzel ama kedi olayı cidden kabaydı onu belirtiyim konuyuda kirletmek istemiyorum kesinlikle 5 Kişi umarım kafanıza göre bulursunuz ne diyim
  7. Despotables

Düşüncelerinizi Öğrenmek İsterim.

Öncelikle vipleri abartma gözünü para bürümesin en yüksek vip en en en maksimum 25-30 lira olsun. Vip olmayanlara da insan gibi bak onların sorunlarını da dinle. Servere aldığın rehberlere dikkat et.
  8. Despotables

SONTURK %100 SURVİVAL TİMBER / BOSS / KÖYLÜ TAKAS / SANAL MARKET / 1.7.2 - 1.7.4 play.sonturk.net

Bak konu sahibi arkadaşım eğer burda gelip kendi sunucunu bu kadar övüyorsan biraz dikkat ediceksin normal oyunculara sizin gibi Server sahipleri yüzünden ülkemizde yerel minecraft sunucuları gittikçe seçilmemeye başlanıyor premium hesabı olan oyuncular zaten tamamen yabancı sunuculara gitmeye...
  9. Despotables

Otomatik Tarım

Keşke yabancı birisinin videosunu koysaydın reklam olabilir
  10. Despotables

İninal kart minecraft premium

Şimdiden hayırlı olsun bende paypal nakit kart ile almıştım
  11. Despotables

son oyuncu

Resmin siyasi içerikli lütfen kaldır yoksa işlem yapılır