demoralize kullanıcısının son içeriği

1. D

Yardım!

Arkadaslar, coin sistemi /coin yazınca command vs hatası verıyor. mysql true vs vs İzleyicileri oynayanlarda goruyor bunlara nasıl gorunmezlık 2 vere bilirim?
  2. D

Yardım! Iceri gir

Coin Sistemi REWARD Demi? onu false yaptım blocklar kırılmıyor oyun baslamadan once coin icin neyi acacam?
  3. D

Yardım! Iceri gir

Nasıl yapacam anlata bılırmısın sana zahmet
  4. D

HungerGames Plugin Paketi Var mı?

HungerGames plugin paketi var mı sağlam birtane?
  5. D

Yardım! Iceri gir

Oglede zevki cıkmazkı :/ Ogle bi plugin var mı? oyun baslıyana kadar hıc bı block kırılmıyacak? kitli hungergameslerde goruyorum kırılmıyor bu plugin paketinde neden kırılıyor yav.Skript kodlana bılırmı? her restarda 5Dakika block kırılmıyacak
  6. D

Yardım! Iceri gir

Selamun aleyküm arkadaslar, Hunger games sunucu kuracagım fakat baslama süresi örnek oyunun baslamasına 3 dakika var 'ken block kırılıyor, yardım ederseniz sevinirim. [COZULDU] Coin Sistemi REWARD Demi? onu false yaptım blocklar kırılmıyor oyun baslamadan once coin icin neyi acacam? İyi Forumlar!
  7. D

YARDIM EDİN LÜTFEN

Selamun Aleyküm, Arkadaşlar ben şimdi server açtım. Öncedende acıp tüm herkes giriyordu, Ama şimdi kimse giremiyor, Portlar tamam, Güvenlik Duvarı kapalı, Ama halla kimse giremiyor. Lütfen yardım edin. Önceden giriyolardı . YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.
  8. D

RAM HAKINDA YARDIM ÇOK ACİL

Merhaba Ben 112GB Vds'me minecraft sunucusu actım. Ve minecraft sunucumu 56GB yapmak istiorum. 56Gb olarak hazır olan baslat.bat'i paylasırmısınız cok acil lazım. Cok acil lazım. Kac gündür arıorum bir müslüman soglemior lütfen baslat.batı paylasırmsınız 1.7.2 56GB
  9. D

Ram Hakında yardım (ACİL)

Bana tam dosyasını veya tam kodunu atarmısım tam yapıstırmalık. suanki kulandıgım cok karısıkta
  10. D

Yasın kac la senin :) 12 11 ? :)
  11. D

Tamam dostum skype : false-action
  12. D

Dostum . emin ol minecraftda senden daha cok bilgim var :) Ayarlıorum ayarlıorum hatta verior ;)
  13. D

Merhaba Ben 112GB Vds'me minecraft sunucusu actım. Ve minecraft sunucumu 56GB yapmak istiorum. 56Gb olarak hazır olan cmd resimli dosyayı paylasırmısınız ? Cok acil lazım. İyi günler
  14. D

ElectroGaming.nitrado.net / 1.7.2 / FACTION / PVP / LAPIS / ARSALARDA FLY / BOSS /

ElectroGaming Merhaba Arkadaşlar Sizlere minecraft sunucumuzu tanıtacağım. Sunucumuzun Sistem Özellikleri Intel(R) Core(TM) i7-2600 CPU @ 3.40GHz (8 Cores) 12GB(ArtililaBilir) DDR3 ECC UDIMM Memory 2 x 500GB SATA2 7.2K 3.5” HDD Ent 42 Kisilik (ArtililaBilir) Hergün Muhteşem Eventler! Arsalarda...
  15. D

Minecraft Faction Plugin

Dogrudur. ama editleyemiyi bilmiyenler var . ben özel olarak editliyepi ve ek olarak ne istiolarsa onun pl sini hazirlayip veriorum. Kardeşim :)