Demachto kullanıcısının son içeriği

1. D

Rol Yapmada HardCore Zombie Survival - Daha Önce Karsilasmadigin bir şey ...!!!

5.62.126.128:10600 ancak yılbasından sonra aktif olacak server suanda bakım var
  2. D

Ben Yakupcan Fikirlerimi daha öncede söylemiştim ama yine söylüyeceğim her şey güzel hoş en azından farklı bir server ve 2 3 arkadaş beraber takılınca tamamen zevkli oluyor. 1.Önerim Serverda Çoğu oyuncu bende dahil 2 blok üzeri olan yerlerde tıkılıp kalıyoruz ve admin gelene kadar ordan...
  3. D

Wynncraft deneyeyim dedim

java.lang.IllegalArgumentException: Parameter 'directory' is not a directory serverda böyle bir hata alıyorum sebebini bilen var mı?
  4. D

Dün Akşam Yarın açılacak demişlerdi beklemedeyiz :/
  5. D

Beyler 1-2 sorun vardı arkadaşlar oyun içinde sıkıntı vermemek adına çözeceklerdi.Bugun Acılır Server
  6. D

Güzele Benziyor bende geliyorum tüm arkadaşlara başarılar. EDİT:İlk Girişimdeki görüşlerim oyuna başladığımız noktada bilgi veren bir şey yok ve çırılçıplak başlıyoruz.Zombiler falan direk gelip saldırıyor.Çoğu şeye yetkimiz yok warp gibi mesela ve bazı kapılar basınc plakası ile açılıyor...
  7. D

Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

Helal be kardeşime benim süpersiniz bekliyorum serveri
  8. D

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Admin e posta onayı geldi + ts 3 de kayıt kabul edildim ama server giremiyorum -Demachto Not:Sıkıntı çözdük başvuru kayıt bekleme odasındayız ts3 :D
  9. D

Sonvita KAPANDI | Rol Oyunu - Gerçek Hayat - Silahlar - Araçlar - Rebel,Polis,Sivil ve Fazlası !

Başvurun kabul ediliyor fakat girmek için ts3'e kayıt olman lazım ondan sonra girebiliyorsun
  10. D

Başvuru kabul edilme bölümüne giremiyorum ts3'te insufficient client permissions hatası veriyor :/
  11. D

Admin bana kabul edildin diye mesaj geldi ts3'e kayıt tamamlamak için geldim Connect-tsvita.nitrado.net yazdım fakat error veriyor resolve hostname diye ?
  12. D

Başkan 3 kere başvurdum ne red nede evet kararı mesaj geldi ? [email protected] ve [email protected]
  13. D

Zindev Craft Klasik /MMORPG /Sınıflıar/Yetenekler/Klanlar/ Türkiyenin İlk MMORPG Serveri ! 1.7.2

TEK EFSANE - OLUM İŞE GİRDİK herkes GEÇTİ BİZİ LANET OLSUN BU HAYAT LANET OLSUN BU SEVGI
  14. D

Skyrim Roleplay | İlk kez...

Arkadaslara Katılıyorum acılırsa cok güzel olur fakat bence textureler bir serveri en güzel yansıtan seydir.Bence Kendi Texturenizi olusturun yada bir textureye göre oyunu düzenleyin Örn: Zindevcraft bi bakın bence.