Deidara20 kullanıcısının son içeriği

1. D

Buildi İyi Olanlar İçeri

Dediğini Anladım Sadece Sormuştum :/
  2. D

Buildi İyi Olanlar İçeri

Sen İzledinmi Naruto?
  3. D

Buildi İyi Olanlar İçeri

Beleşten Derken?
  4. D

Buildi İyi Olanlar İçeri

Onu Biliyorum Ve O Bana Yardım Etmiyor Of Ya Of :(Ben Zaten Az Uz Biliyorum Bazen Zorlandığım Kısımlar Oluyor Yoksa Yapmayı Az Uz Biliyorum Eğer Skype Varsa Ekleyeyim Zorlandığım Kısımlarda Yardım Edersin
  5. D

Buildi İyi Olanlar İçeri

bana öğretsen biraz madem elinde bir proje var bari magicspells öğret please lütfen kardeşim
  6. D

Buildi İyi Olanlar İçeri

uygarjaja gelirmisin?yada axel sen gelirmisin eğer izlediysen naruto ve buildin iyiyse?bu arada uygarjaja sen magicspells kodlamayı biliyormusun?
  7. D

Buildi İyi Olanlar İçeri

Naruto İzledinmi HiçOrdamısın Kardeşim
  8. D

Buildi İyi Olanlar İçeri

Arkadaşlar Şu An Büyük Bir Proje Var Aklımda Naruto Server Kurmayı Düşünüyorum.Buildi Güzel Olan Kişiler Lazım.Japon OrtaÇağ Karışımı Şeyler Yapıcak ve Bu Arada Yetki Konusuna Gelince Bir Kaç Gün Davranışlarına ve Buildine Bakacağım Daha Sonra Ona Göre Değerlendireceğim.Skype:ademeliacik_1
  9. D

Naruto İzlemişler İçeri

evet sv kuruyoruz şu an kodlayıcı lazım bize
  10. D

Naruto İzlemişler İçeri

Oha ege :D zaten tanıdık gelmişti :D :D
  11. D

Naruto İzlemişler İçeri

neden noldu kardeşim?
  12. D

Naruto İzlemişler İçeri

Naruto İzleyipde Notepad++ Kullanamyı Bilen Eleman Arıyoruz ^.^ Nartuo Server Kuruyoruz Yardım Etmek İsteyenler,İletişim ve Başvurular İçin:ademeliacik_1
  13. D

Naruto Server Kuruoruz Jutsu Kodlıyacak Pluginer Ve Builder Aranıor

Evet Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Gibi Naruto Sv Kuruyoruz..Şu Anlık Hamachili Ama Tutarsa Paralı Açmayı Düşünüoruz..Şimdi Asıl Konumuza Geçelim.Naruto Server İçin Jutsu Kodlayabilen Ama Tam İstediğimiz Gibi Kodlamasını İstioruz Tam İstediğimiz Gibi Olmasada Biraz Benzesin Jutsular.Birde...
  14. D

Beyler Naruto Sv Kuruyoruz Jutsu Kodlama Ve Pluginer Lazım Gelebilirmisiniz Lütfen Acil Lazım...

Evet Arkadaşlar Başlıktada Belirttiğim Gibi Naruto Sv Kuruyoruz..Şu Anlık Hamachili Ama Tutarsa Paralı Açmayı Düşünüoruz..Şimdi Asıl Konumuza Geçelim.Naruto Server İçin Jutsu Kodlayabilen Ama Tam İstediğimiz Gibi Kodlamasını İstioruz Tam İstediğimiz Gibi Olmasada Biraz Benzesin Jutsular.Birde...