DaxterMorgan kullanıcısının son içeriği

1. DaxterMorgan

Arada giriyorum foruma

Arada giriyorum foruma
  2. DaxterMorgan

Ne olmuştu? :D

Ne olmuştu? :D
  3. DaxterMorgan

İlk Mesajım ve İlk MineCraft Animasyonum :)

Açıkçası güzel yapmışsın fakat daha ayrıntılı efekt eklersen daha güzel ve akıcı bir görüntü elde edersin :D Ek olarak uyarlama yapmaktansa kendi fikirlerini üretmen daha iyi sonuçlar ortaya çıkarmanı sağlar
  4. DaxterMorgan

:D

:D
  5. DaxterMorgan

Evet,devam edecek fakat gelişmiş bir rig üzerinde yapmayı planlıyorum. Rigi başarabilirsem o...

Evet,devam edecek fakat gelişmiş bir rig üzerinde yapmayı planlıyorum. Rigi başarabilirsem o rehber üzerinden devam edeceğim
  6. DaxterMorgan

ColdFireTR :D

ColdFireTR :D
  7. DaxterMorgan

? :D

? :D
  8. DaxterMorgan

2. Cinema 4D Çalışmam

Tabii,sorun değil :D
  9. DaxterMorgan

2. Cinema 4D Çalışmam

Teşekkürler :D Işık efektine göre karakteri gayet iyi konumlandırmışsın. İkinci olarak ayrıntılı bir karaktere göre hareketlendirmeleri(bükülme vs.) gayet güzel yapmışsın Tek sıkıntı eklediğin dokuların çözünürlüklerini 512x512 yaparsan çok daha kaliteli olur Onun dışında yaptığın her resim çok...
  10. DaxterMorgan

Etkinlik sosyal medya Gift kod yarışması

Dediğine göre böylesi daha karlı oluyordu,evet onun için fakat katılanlar için saçma ve gereksiz bana göre :D Kaldı ki açıklamıyor da
  11. DaxterMorgan

Yükleyeceğim baya :D

Yükleyeceğim baya :D
  12. DaxterMorgan

Vardı fakat silindi :D Bunun üzerinden devam ediyorum

Vardı fakat silindi :D Bunun üzerinden devam ediyorum
  13. DaxterMorgan

http://www.youtube.com/TheMonsterOfGame :D

http://www.youtube.com/TheMonsterOfGame :D
  14. DaxterMorgan

Cinema 4D-Oyun Canavarı Wallpaper

Teşekkürler :D Evet,onu ayarlamıştım fakat ayak ciddi derecede karakterden sapıtmış bir halde uzak duruyordu.Ben de bu şekle getirdim :D
  15. DaxterMorgan

Cinema 4D-Oyun Canavarı Wallpaper

Üzgünüm ama şuanda yapamam :D Eğer daha sonra mesaj atabilirsen yapacağım mutlaka