DarqPL kullanıcısının son içeriği

1. DarqPL

[HERGELEMAN]TÜRKİYEDE TEK EDİTPVP PLUGİN PAKETİ !

gayet başarılı.
  2. DarqPL

Gruplara Sethome Hakkı

Skypemi eklersen sana yardımcı olabilirim !
  3. DarqPL

Konsol Hata! Yardım Lütfen

Önemsiz :)
  4. DarqPL

craftminer.minecraft.to

craftminer.minecraft.to
  5. DarqPL

"Bi Bakarmısınız Lütfen "

Biraz daha açıklayıcı olursan yardım edebilirim !
  6. DarqPL

Konsol Hata! Yardım Lütfen

Merhaba ! şu an serverin 1.7.2 R02 sürümünü kullanıyorsun galiba ? şu an serverindeki bir kaç plugin değil dünyandada chunk hataları mevcut ! Öncelikle serverini SPIGOTA çevir ! Tüm pluginlerini tekrardan en güncel haliyle yükle ( jarlarını ) Sonra eğer NITRADO kullanıyorsan ChunkFix bölümünden...
  7. DarqPL

|CRAFTMİNER| Yeniden Online ! YAZ TEMALI !

Neyden bahsediyorsun anlamadım ?
  8. DarqPL

Senin gibi birinin inanmasını beklemiyordum zaten .
  9. DarqPL

Merhaba ! Şuanlık Survivalgames hedefimiz bugün galiba açılacak hatta 2 saate kadar açılabilir tabi sorun çıkmassa skyblock ise 3 gün içerisinde açılacaktır ! ekler miyiz bilemiyorum iyi forumlar !
  10. DarqPL

[SIFIRLANDI ! 7.GUN]|CraftMiner|<MadenAlanı-TimberMOD-Ihale-Ipeksi-Ticaret>Hayatta Kalabilir Misin

yan çar mı güldürme beni :ASDA+++++++++
  11. DarqPL

anlattığım gibi kardeşim işte :S
  12. DarqPL

Lobi çökerse tüm sunucular çökerr ?
  13. DarqPL

Merhaba dostum 14 GB RAM ŞUANLIK BU ŞEKİLDE SURVİVALDA 5 PVPDE 5 LOBİDE 4 GB RAM BULUNMAKTADIR günn geçtikce artıracağız ama şu an lag sorunu yok
  14. DarqPL

Merhaba dostum evet spawnımız alıntıdır ama sebebi şudur ; biz 3 ortaktık sunucumuz çok önceden açıktı ve bu açılan sunucumuz 300 onlineye kadar çekmişti ama ortaklardan bazıları tüm parayı alıp dosyaları silip kaçtı ! ben tekrar açmıycaktım sunucuyu yoğun istek üzerine tekrardan açtım yavaş...
  15. DarqPL

Sunucu bilgileri IP Adresi : craftminer.minecraft.to Sunucu versiyonu : 1.7 / 1.8 Slot : 150 RAM : 14GB Sunucu türü : HUB (Çekirdek) Açılış tarihi : 10/06/2015 İletişim Website: Yakında ! Skype : hergeleman35 Oyunlarımız • Gerçek bir Survival macerası arıyorsan doğru yerdesin ! •...