darkona kullanıcısının son içeriği

1. D

KONU TAŞINMIŞTIR

Adragos hala hayattaysan bana ulaş.
  2. D

Ruined of Reborn | ÇIKTI! - RPG

Junitre hala yaşıyor musun?
  3. D

[BİTDİ!!!!] Minecraft Türkiyede ilk modsuz 1.7.2 RPG haritası

Oğlum benim yaptığım modsuz gizem tanrısı mapi bundan daha güzeldi kimse bahmadi :C
  4. D

Adragos | >> Basit Mediaval Demirci << & Darkona | >> Ahır <<

Oğlum o çatıyı yaparken ellerim düğmelere basmaktan nasır oldu lan benim
  5. D

Minecraft: Unturned - Mod Gerektirmiyor (Map' e yardım edecek kişi aranıyor)

Fotograf ta benim yaptığım yazıyor
  6. D

Arkadaşlar hamachi "Unturned Build - Team" şifre "132123" yardım edecekleri bekliyorum.
  7. D

Arkadaşlar komut bloğu kısmını kendim halledebiliyorum
  8. D

Açık Dünya, Modlu Senaryolu Macera Dünyası - Denizlerin Lordu [GÜNCELLENDİ 14.05.2016] (1.7.2)

Ben yapılabileceğini söyledim ama çok uzun sürer teorik oalrak yapılabilir
  9. D

Açık Dünya, Modlu Senaryolu Macera Dünyası - Denizlerin Lordu [GÜNCELLENDİ 14.05.2016] (1.7.2)

yapılabiliir zaten minecraftı diğer oyunlardan farklı kılan şey bu
  10. D

Buildin iyi mi iyiyse bana 1-2 foto ulaştırırsan sevinirim
  11. D

Artık komut blocklarıyla nerdeyse her şeyi yapabiliryorsun CrushedPixel in videolarını izlersen adam league of legendsin aynısını yapıyor
  12. D

Yeni Resimler Evet arkadaşlar buildi iyi olup yardım edecekleri bekliyorum
  13. D

evet 1.8 sayesinde floor crafting denilen olaydan yapıp özel eşyalar ekleyeceğim tabi ileriki sürümlerdeAyrıca scoreboard sistemi ile skill penceresi gibi bir şey de ekleyebilirim