darkman1989 kullanıcısının son içeriği

1. darkman1989

[world] Yazisini Kaldirma? ( Yardim )

Ama Ben O Dünya Adının Yazmasını İstemiyorum Chat 'tan Kapatmak İstiyorum ( False ) Bu Şekilde Değildi Sadece False İşlemi Yapıyorduk ama Hangi Plugini o.O Hocam Senin Söylediğin de İşe Yaramadı :( Tamam Arkadaşlar Oldu Hemen Aktif Olmuyormuş 2 Kere Save 'lememe Rağmen Sıfırlıyordu Şimdi...
  2. darkman1989

[world] Yazisini Kaldirma? ( Yardim )

Merhaba Arkdaşlar İyi Forumlar.. Size Bir Sorum Olacaktı Anlayanlar Vardır İlla ki Zira Ben Bir Yerde Anlatımına Rast Gelmistim ama O Video 'yu Tekrar Bulamadım Nereden Yapıldıgını da Unuttum :( Sorum Şu; Serverimde Oyuncularımın Başında Dünya İsmi Yazıyor Onu Nasil Kaldirabiliriz. Bir Yerden...
  3. darkman1989

Multiplayer server kurma hatası

Bu Konuyla Alakalı 2 Çözüm Yolu Önerebilirim 2 'sini de Tek Tek Deneyerek Sonuca Ulaşabileceğini Düşünüyorum.. 1. Çözüm Yolu; Eğer En Son Server Açtığınız Gün Çok Geride Değil veya Format Atmadıysanız Sistem Geri Yüklemeyi Deneyin.. 2. Çözüm Yolu; Genel de Bu Hataların %100 Sebebi...
  4. darkman1989

CrativeGates Nasıl Kurulur ( Yardım! )

Bu Yaklaşım Sert mi Geldi? Seni Tebrik Etmekle Mükellefim..+1 Daha Göreceğin Çok Şey Var Diyorum ve Fazla Uzatmıyorum Fikrini Paylaştığın İçin de Ayrıca Teşekkürler.. :alay:
  5. darkman1989

>>TheLegend<< Çok Sağolasın Sorununu Senin CreativeGates 'inle Çözdüm.. Ayrıca birçok Yerde mcore 'u Yüklemek Zorunlu Diyorlardı mcore 'u Yüklemedim Sorun Çözüldü Acaba mcore 'la Çakıştığı İçin mi Çalışmıyordu? Buda Bir Varsayım o.O ÇayTomKur Ben Bir Konu Açmadan Önce Sorunu Her Türlü...
  6. darkman1989

Merhaba Arkadaşlar Çok Uğraştım ama Bir Türlü Beceremedim Eminim Benim Gibi Yapamayan birçok Arkadaşımız da Vardır Hem Benim Hem Onlar İçin Aranızda Detaylı ( Bilhasse Videolu veya Resimli Anlatım ) Yapabilecek Varsa Çok Güzel Olur :) CreativeGates Kuracağım ama Bir Türlü Yapamadım Her Türlü...
  7. darkman1989

Nitrado 'nun VDS 'si ( Bukkit )

Nitrado 'nun VDS 'si ( Bukkit )
  8. darkman1989

Şu An İçin Öncelik Pluginer ve Builder Ardından Moderatör, Adminler Alınacak

Şu An İçin Öncelik Pluginer ve Builder Ardından Moderatör, Adminler Alınacak
  9. darkman1989

SkyBlock | Eklenti Paketi | 1.5.2 İçin Uyumlu | 1.6.2 İçin Uyumlu

Hocam Hataları Düzeltmişsin Şimdi Baktım Herhangi Bir Problem Yok Gibi Gözüküyor Bu Arada Sen Beni Yanlış Anladın Herhalde Bu Hatalar İlla Herkesde Çıkacak Diye Bir Kaide Yok Bende Çıktı Ben de Söyledim Sende Gerekli Düzeltmeleri Yaptın.. Bu Kadar Basit.. Ben Söylemeseydim Başkasında Çıkacaktı.. ;)
  10. darkman1989

Hocam Pluginini Kazdıkça İçinden Bir Şeyler Çıkıyor; 1. Oyuncular Ada Yaratamıyor /island Komutunu Yazdığımda Şu Hata Çıkıyor; You don't have permission to use that command! 2. Herhangi Bir Şey Kırmaya Çalıştığımda da Şu Hata Çıkıyor; You are not permitted to interact with stone ( Neyi...
  11. darkman1989

Hocam Şu An Kendi Serverimle Bir Uğraş İçerisindeyim İlerleyen Zamanlarda Belki Gelirim.. ;)

Hocam Şu An Kendi Serverimle Bir Uğraş İçerisindeyim İlerleyen Zamanlarda Belki Gelirim.. ;)
  12. darkman1989

Diğer Mesajımda da Belirttiğim Gibi; Şu Ana Kadar En Sorunsuz Olarak Gördüğüm Paketlerden Biri Gibi Görünüyor Diğerleri Çok Fazla Fuzuli Plugin Vardı Bunda En Gerekliler Mevcut :)
  13. darkman1989

Bir Takım Karakter Hataları Mevcut Gruplar Başında Ek Almadan Çıkıyor vs.. vs..
  14. darkman1989

Sorunu Şimdi Düzelttim ama Kurucu Olarak.. Daha Oyuncu Olarak Serveri Test Etmedim Bir Kaç Yerinde Hata Vardı Adım Adım Editliyorum Şu Ana Kadar En Sorunsuz Olarak Gördüğüm Paketlerden Biri Gibi Görünüyor Diğerleri Çok Fazla Fuzuli Plugin Vardı Bunda En Gerekliler Mevcut :)